Neohodnoceno

Worms W.M.D All Stars - Xbox One

Můžeme doručit do:
13.8.2020
Skladem
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Strategie
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Team17
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 23.8.2016
Počet hráčů: 1-6
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Využijte nová vozidla pro vytvoření chaosu v řadách nepřátel a využijte budovy pro zisk taktických výhod, při tom jak se pokusíte ovládnout bojiště. Postavte se pěti nepřátelům v zábavné taktické válce, kde bude mít každý hráč k dispozici až osm červíků, buď v lokálním, nebo v online multiplayeru, který bude zahrnovat i hraní v žebříčcích.

Roztrhejte je na kousky červí masa díky svatému granátu. Spusťte na nich smrtelnou spršku ve vrtulnících, nebo jejich zadlávte do nicoty v tancích. S 80 zbraněmi a pomocnými předměty po ruce, je tato hra zaručeně nejlepším chaotickým dílem. 

Klasická fyzika a herní styl Nový engine přetváří pocit fanoušky oblíbené soutěže. Také se znovu představí oblíbené ninjovským lano. Nové a klasické zbraně Více než 80 zbraní připravených k okamžitému použití. Najdete mnoho navrátivších zbraní, ale také množství nových přídavků, jako jsou nechtěný dárek, OMG útok, nebo pochybnou telefonní baterii. 

Namontované zbraně Kdyby Vám 80 zbraní nebylo dost, můžete vyzkoušet stanoviska s pevně přimontován zbraněmi, které najdete na mapách a díky kterým vytvoříte ještě větší destrukci. Zábavní single player a možnost lokálního, nebo online multiplayer hraní Hra Worms W.M.D je nabitá obrovským arzenálem tréninkových misí, kampaní a výzev pro sólo hraní.

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: