Neohodnoceno

Warhammer 40000: Space Marine - Xbox 360

Můžeme doručit do:
24.6.2019
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Vydavatel: THQ
Konzole: Xbox 360
? Co-op: Ne
? Online: Ano
Žánr: Akční adventury
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 9.9.2011
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Ve vesmíru žijí miliony bytostí a spousta různých ras. Jejich alfou i omegou je však válka. Příběh hry s podtitulem Space Marine se odehrává na strojírenské planetě Impéria, na které se vyrábějí například Titáni - nejničivější pozemní jednotky lidstva. Lidé jsou ve válce s orky a mobilizace obrovské armády čítající tisíce plavidel a milióny vojáků je časově nákladná.

Vše se musí připravit a naplánovat. Jediní, kdo momentálně mohou orkům zabránit ve snaze ochromit lidskou výrobní mašinerii jsou Space Marines. Vojáci kovaní z oceli. Mariňáci vedení Titem, hlavním hrdinou hry. Tento mariňák, loajálně sloužící nemrtvému Císaři, rozhodně svého odvěkého nepřítele šetřit nebude.

Mariňáci z jednotky Angels od Death se budou s útočníky vypořádávat už při příletu. Orkové patří k nejlepším rasám, takže nečekejte nic snadného. Započne krvavá cesta, kdy se budeme prosekávat skrze hordy orků, probojovávat nástrahami války, sekat končetiny, masakrovat nepřátele. Lidstvo potřebuje vaši pomoc, pokud jste ti správní Space Marines.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: