Neohodnoceno

Walking Dead: Survival Instinct - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
24.2.2020
Skladem
399 Kč 399 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Střílečky
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Activision
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 22.3.2013
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD

Hra nás zavede do světa TV seriálu, ale ještě před samotnou první sérii, do časů kdy to všechno začalo. Nové zpracování se bude točit kolem postavy Daryla Dixona a jeho bratra Merleho, kteří se snaží dostat do podle všeho bezpečné Atlanty. Bratři budou postupovat venkovem Georgie, budou se pokoušet vyhýbat zombíkům, nebo lovit je za použití zraku, zvuku a čichu.

Strhující kampaň - V single playeru umožňuje hráčům zažít svět Walking Dead očima fanouškovského favorita Daryla Dixona.

Unikátní styl hraní - Tento styl spojuje akci z pohledu první osoby s promyšleným, důkladným využíváním všech dostupných prostředků s cílem přežít v této nemrtvé noční můře.

Autentický design - Vzhled postav a děsivě realistické animace. Zombíci se ohlížejí, chodí a reagují na pohledy, zvuky a pachy, stejně jako to dělají v seriálu.

Důraz na přežití - Každá hrozba musí být důkladně posouzena a každá situace analyzována. Máte na výběr, zda chcete vstoupit do boje s krvelačnými nemrtvými, nebo se jim vyhnout využitím šikovných maskovacích manévrů. 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: