Neohodnoceno

Viva Pinata - Xbox 360 (B)

V této roztomilé hře se ocitnete na ostrově Piňata, který obývají stejnojmenná roztodivná zvířátka. Budete mít na tomto ostrově vlastní pozemek, kde začnete nejen farmařit, ale i chovat vlastní Piňaty. Zažijete spoustu legrace i vzrušujících okamžiků s více než 60ti druhy zvířátek, z nichž každé má svůj rozum.

Můžeme doručit do:
10.7.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Simulátory

Stylově zpracovaný svět jméně Pinata, kde se musíte postarat o rozkvět své vlastní zahrádky. Ze všeho nejdříve však musíte přilákat nějaké obyvatele - pinaty, které se toulají mimo zahrádky. Pokud se vám podaří do svoji zahrádky přilákat alespoň jednu bílou a jednu černou pinatku, tak se tyto na pohled roztomilé potvůrky začnou zbarvovat a kamarádit se.

Pokud se jedná o pinaty správného druhu, tak spolu mohou začít chodit a nakonec zplodí vejce. O vejce je nutné se starat, aby se z něj vylíhla nová pinaty. S vejci se bude kromě jiného moci obchodovat na XBOX Live. Když nastane čas a pinata odejde, zbude po ní sladkost, s nimi můžete i obchodovat, nebo ji použít k nakrmení jiných pinat, čímž dojde ke změně jejich barvy i dalších vlastností.

Ultimátním úkolem hráče je neustále rozšiřovat svoji zahrádku, vychovávat pomocí základní sady nástrojů Pinata tak, jak se vám to zlíbí a hlavně se přitom bavit .

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: