Neohodnoceno

Virtua Tennis 2 - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
13.8.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 29.11.2002
Počet hráčů: 1-2

Vyberte si ze 16 mužských a ženských tenisových hráčů zařazených v mezinárodních žebříčků a soutěžte ve dvouhře, čtyřhře i smíšené čtyřhře! Režim World Tour Vám umožňuje vytvářet a trénovat hráče, vytvářet unikátní partnerské dvojice pro čtyřhru a zúčastnit se řady prestižních turnajů.

Prelobujte, presliceujte a presmečujte si cestu k vítězství s intuitivním ovládáním pick-up-and-play navrženým s ohledem na všechny úrovně hráčů. Jen nezapomeňte sledovat míček. 

Intenzivní zážitek ze čtyřhry ve hře Virtua Tennis 2: Sega Professional Tennis Vás může zaměstnat natolik, že si nevšimnete velké množství krásné renderovaných stadionů a různé hrací povrchy. Připravte se vybrat své rakety a udržet míč na PlayStation 2 kurtu pro nejintenzivnější tenisovou akci jakou jste dosud viděli!

  • Vyberte si ze 16 mužských a ženských tenisových hráčů zařazených v mezinárodních žebříčků včetně: Venus Williams, Serena Williams, Lindsay Davenport, Magnus Norman, Patrick Rafter, Jevgenij Kafelnikov, Mary Pierce, Ai Sugiyama, Aranxta Sanchez-Vicario, Alexandra Stevenson, Carlos Moya, Tim Henman, Cedric Pioline, Tommy Haas, Thomas Enqvist a Monica Seles. 
  • Soutěžte ve dvouhře, čtyřhře a smíšené čtyřhře až ve čtveřici s rodinou, nebo kamarády. 
  • Režimy Tournament, Exhibition a World Tour. 
  • Vytvořte a trénujte hráčů a zúčastněte se s nimi turnajů, kde budete soutěžit proti nejlepším soupeřům z celého světa abyste se stali jedničkou světového žebříčku. 
  • Neuvěřitelně realistická kamera a zpomalené záběry na kurtech s různými povrchy.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: