Neohodnoceno

Uncharted 2: Among Thieves Remastered - PS4 (B)

Nech se spolu s Nathanem Drakem, který právě prožívá těžké časy, znovu vtáhnout do nebezpečného a zrádného světa zlodějů a žoldáků slídících po pokladech. Po nalezení tajemného artefaktu se Drake vydává na expedici, jejímž cílem je najít legendární himálajské údolí Šambala. Zaplétá se však do vražedné hry na kočku a myš s uprchlým válečným zločincem, kterému jde o víc než jen o proslulé bohatství ztraceného města.Drake bude dotlačen až na hranice své vytrvalosti a donucen riskovat vše – nedojde mu ale nakonec štěstí?

Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem
349 Kč 349 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: PS4
Žánr: Akční adventury
Vydavatel: Naughty Dog
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN, DE
Počet hráčů: 1
Datum vydání: 18.11.2016
Titulky: EN
Obal hry: EU

Nech se spolu s Nathanem Drakem, který právě prožívá těžké časy, znovu vtáhnout do nebezpečného a zrádného světa zlodějů a žoldáků slídících po pokladech. Po nalezení tajemného artefaktu se Drake vydává na expedici, jejímž cílem je najít legendární himálajské údolí Šambala. Zaplétá se však do vražedné hry na kočku a myš s uprchlým válečným zločincem, kterému jde o víc než jen o proslulé bohatství ztraceného města.

Drake bude dotlačen až na hranice své vytrvalosti a donucen riskovat vše – nedojde mu ale nakonec štěstí?

Vyprav se do přepracované Šambaly
Cesta legendárním himálajským údolím nebyla nikdy úžasnější. Uncharted 2: Among Thieves Remastered přináší plnou hru přepracovanou do rozlišení 1080p se 60 snímky za sekundu a k tomu ještě:

  • Nové trofeje PlayStation Network.
  • Nové nastavení obtížnosti – Průzkumník (velmi jednoduché) a Brutální (velmi obtížné).
  • Režim Rychlý průběh.
  • Úžasný foto-režim.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: