Neohodnoceno

UFC Personal Trainer - PS3 (B)

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Sportovní
Vydavatel: THQ
3D: Ne
Playstation Move: Ano
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 28.6.2011
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD

Určete si osobní cíle a dosáhněte reálných výsledků s jedinečným fitness programem smíšených bojových umění (Mixed Martial Arts - MMA), který je navržený nejlepšími trenéry z MMA a je certifikovaný UFC a NASM.

UFC Personal Trainer poskytne hráči rozsáhlou nabídku efektivních a náročných cvičení, která jsou inspirována MMA. Můžete použít jak přednastavené tak vlastní cvičební postupy k zvýšení síly, vytrvalosti a také ke spalování kalorií.

Instrukce a tipy od trenérů z MMA jsou cíleně zaměřené na hráče udržují hráče motivované, fit a sledují jejich cíle ve hře zabudovaném deníku. Herní režim Ultimate Training Mode umožní hráčům účast v náročném tréninku s možností získání odměn a pobavení se s přáteli.

Vyberte si vlastního trenéra bojových umění, který vás bude cvičit.  Postupně si osvojte nová bojová cvičení a tréninkové techniky. Spalujte kalorie, vybrušujte techniky k dokonalosti, posilujte svou osobnost. 

Trénujte s legendárními osobnostmi UFC Javierem Mendezem, Markem DellaGrotte a Gregem Jacksonem a získejte tipy přímo od zdroje!

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: