Neohodnoceno

UEFA Euro 2004 - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Počet hráčů: 1-2

UEFA EURO 2004 Vám dává možnost vést svou zemi na cestě ke slávě na EURO 2004. V nejhlubším šampionátovom režimu, jaký byl kdy vydán, se ponoříte do vzestupů a pádů kvalifikace a výzvy sestavit perfektní tým pro vítězství. Toto je autentický fotbal národních mužstev, kde musíte prokázat své schopnosti na i mimo trávníku a kvalifikovat se a zvítězit pro svou zemi. Nová AI a hratelnost ještě vylepšuje autentický fotbalový zážitek. Nejenže máte k dispozici zcela nové triky a finty, ale představují se i vylepšené hráčské pohyby, přihrávky, střelba, hlavičkování a vedení míče, čímž se stává hra UEFA EURO 2004 jednoduchou na hraní, ale i výzvou pro opravdové herních fanoušků.

Více než 10 zcela nových triků. Dostaňte míč k nejlepším hráčům (např. Zidane, Figo) a sledujte jak předvádějí neuvěřitelné pohyby. Úspěch je založen na načasování a atributech obránce.

  • Rozdělte obranu dvěma zcela novými typy přihrávek. Využijte přihrávku po zemi do prostoru kam běží Váš spoluhráč. Nebo tam míč prelobujte ponad obránců. 
  • znejistit obránců provedením falešné střely při držení míče. 
  • Nový model přihrávek umožňuje jednoduše posílat Křížové přihrávky do pokutového území odkudkoliv ze soupeřovy poloviny. 
  • Nový dynamický systém morálky sleduje kromě úrazů a vyloučeni i morálku hráčů a mění se na základě individuálních a týmových představení a vlivu schopností hráčů na hřišti. 
  • Vyberte si některou z 51 evropských zemí a přejděte přes celý turnaj EURO 2004. Sestavte mužstvo z nejlepších 40 hráčů, které může daná země nabídnout. Pokuste se kvaifikovať na finálový turnaj EURO 2004 přes kvalifikační kola a play-off. Uspořádejte a hrajte přátelské zápasy proti jiným národům. Zobrazte si podrobnou zprávu o soupeři před každým zápasem. 
  • Zcela nový režim Fantasy Vám umožňuje vytvořit si vlastní tým snů a hrát zápas proti jinému upravenému týmu. Vyberte si hráče z kteréhokoliv z 51 evropských týmů a vytvořte dokonalý tým. 
  • Zcela nový režim Situation Vám umožňuje vytvořit vlastní herní situace. Vytvořte náročné situace úpravou týmů, stavu skóre, zbývajícího času, žlutých a červených karet a vstupte do zápasu přesně v daném okamžiku.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: