Neohodnoceno

Tourist Trophy:The Real Riding Simulator - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
21.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Závodní
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 2.6.2006
Počet hráčů: 1

Motocyklová simulace od tvůrců série Gran Turismo, o které se dá říci, že od Gran Turisma 4 se liší pouze v tom, že se všechno místo rychlých vozů točí okolo stejně rychlých motorek. Struktura obou titulů je totiž jinak prakticky identická. Tourist Trophy běží na stejném enginu jako Gran Turismo 4 a kromě 35tich známých světových okruhů nabízí také přes 180 licencovaných motocyklů známých světových značek včetně BMW Motorrad, Ducati, Honda, Kawasaki, Triumph a dalších.

Stejně jako v GT4 jsou iv Tourist Trophy k dispozici dva základní herní módy Arcade a Challenge. V Arcade módu máte přístup k samostatným závodům v singl i multiplayeru, který je však omezen pouze na dva hráče. Ještě před samotným závodem si můžete zvolit okruh, motocykl a obtíž. Hlavním herním módem je však Challenge, v níž se deriete na vrchol doslova od samého dna. Čeká vás tedy škola jízdy, tréninky a hlavně řada odlišných druhů závodů a šampionátů. Absolvování školy jízdy je stejně důležité jako v sérii GT. Jednotlivé závody a šampionáty jsou totiž rozděleny do tříd a pro každou třídu je potřeba si nejprve vybojovat licenci.

Mezi samotnými závodem budete mít samozřejmě přístup ke speciálním závodům včetně soubojů na čas o nejrychlejší kolo. Odměnou za výhry v závodech je nejenom virtuální sláva, ale hlavně peníze na nákup nových strojů a součástek. Postupně se vám také budou zpřístupňovat bonusové tratě a některé super-speciální motocykly. Je potřeba ještě zdůraznit fakt, že je hra doslova prošpikovaná licencemi. Ty se vztahují nejen na motocykly, ale i součástky, pneumatiky, kombinézy, helmy a velké množství dalšího vybavení.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: