Neohodnoceno

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 11.6.2004
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Veterán agent Sam Fisher je zpátky. Ale ještě nikdy dřív nestál proti takovému nepříteli jako nyní. Aby zastavil zničující útoky, musí se infiltrovat mezi zvrhlou teroristickou skupinu a zničit ji zevnitř. Vůbec poprvé zažije neoblomné napětí a dilema kroucených střev jako dvojitý agent. Až se infiltruje do teroristické organizace v jejím americkém ústředí, musí opatrně vážit následky svých akcí. Pokud zabije příliš mnoho zločinců, odhalí svoje krytí. Pokud bude dlouho váhat, miliony lidí zemřou. Musí dělat cokoli, aby dokončil misi, ale musí ji dokončit živý.

Dvojité úkoly ke splnění: NSA vládní agenti a teroristé budou chtít každý vykonat protikladné úkoly ve stejném okamžiku.

Objevení napětí vzniklé funkcí dvojitého agenta: Použije aktuálních taktiky z dnešního reálného života dvojitého agentka k sabotáži teroristických plánů.

Prozkoumání rozvětvené linie příběhu s vícenásobnými konci: Výběry hráče mají dopad na to, jak se rozvine příběh a hraní hry.

Svět mezinárodní špionáže: Mise z celého světa, od Asie přes Afriku po srdce USA

Vyzkoušení si extrémních situací: potápění nebo pobyt s písečné bouří, ukrývání se před prachem a kouřem a dokonce seskok téměř bez otevřeného padáku

Nové autentické vynálezy: Mistři posledních zbraní a vynálezů používaných NSA vládními agenty ve srovnání s černým trhem teroristických zbraní.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: