Neohodnoceno

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Akční adventury
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 8.3.2016
Počet hráčů: 1

Nový díl špionážní akce navazuje na úspěchy svých předchůdců a po mírné odbočce v podobě Pandory Tomorrow se pilotní příběh vrací k tématu informační války. Sam je zase ve vývoji dění, ale protivníci jsou mnohem nebezpečnější než posledně. Naštěstí ani Sam nezahálel a naučil se novým kouskům, obohatil svou výbavu o nůž, puška získala palebnou sílu v podobě zabudované brokovnice. Situace tak může řešit mnohem rázněji a nemusí se vyhýbat otevřeným přestřelkám - ale může. 

Stejně jako váš protivník, i Vy se musíte přizpůsobit .

Volnost pohybu: množství speciálních pohybů k likvidaci nepřítele ik tichému pohybu, Sam se např. může pod nízkými překážkami plazit.

Zbraně budoucnosti: Do Samovy výbavy přibyl nůž kterým si může prořezat cestu, jeho puška získala na útočné síle zabudováním brokovnice a samozřejmě nemůže chybět pistole s tlumičem.

Skvělé grafické zpracování, animace Samovy chůze se liší podle rychlosti, jeho chodidla vždy dosedají na podlahu, změnu doznal obraz nočního vidění a samozřejmě i různé prostředí kolem.

Inteligentní nepřátelé: konečně pořádná výzva, protivníci mají osobní atributy, pamatují si předchozí události, chovají se přirozeně, někteří jsou vybavený světlicemi nebo pochodněmi.

Vysoká opětovná hratelnost: otevřenější systém úrovni, který umožňuje více cest k dosažení cíle a nabízí kromě hlavní i vedlejší úkoly.

Multiplayer: kooperativní multipayer přináší hře nový náboj, musíte se spolehnout na svého partnera, někdy si agenti pomohou k dosažení vyšších pozic (židle). Jindy se rozdělí a kontrolují tak všechny přístupové cesty.

Další změny v engine: je k dispozici indikátor hluku, dveře zůstávají otevřené nebo zavřené a je

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: