Neohodnoceno

Tiger Woods PGA Tour 08 - Nintendo DS (B)

Můžeme doručit do:
13.8.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo DS
Konzole: Nintendo DS
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 31.8.2007
Počet hráčů: 1 (4 LAN)

Stojíte před dlouhým jemným úderem do míčku, abyste se na 17. jamce vyrovnali Tiger Woodsovi,který drží vedení o jeden úder před vámi. Byli jste v této pozici již předtím, ale to nyní nehraje žádnou roli. Nebo ano? Ať hrajete bez rizika nebo riskujete až do konce, hrajte s důvěrou v Tiger Woods PGA TOUR 08!

Bojujte za nejlepší světové golfisty na většině golfových hřišť ať již uprostřed týdne v sezónním módu (Season mode) nebo s kamarádem přes pokoj pomocí bezdrátového připojení. A to vše provádějte s jediným cílem - stát se největším golfistou ze všech. 

 

  • Pomocí dotekové obrazovky a dotekového pera je rozkývání a ovládání „golfové hole“ mnohem jednodušší a umožňuje plnou kontrolu nad vašimi pohyby. Dříve, než se zúčastníte nejlepší PGA TOUR profesionálů během celé sezóny, využijte možnost trénování a výzev v módu Tiger Challenge.  
  • Hra uvádí největší PGA TOUR profesionály, včetně Tiger Woodse, Retief Goosena a Vijay Singha, i čtyři ženské profesionálky včetně Anniky Sorenstam a Natalie Gulbis.  
  • Nová licencovaná golfová hřiště zahrnují Peebble Beach, St Andrews, TPC at Sawgrass a řadu dalších.

 

 

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: