Neohodnoceno

The Walking Dead: Season Two - PS4 (B)

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
649 Kč 649 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Adventury
Vydavatel: Telltale Games
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 31.10.2014
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital, DTS Surround

Nemrtví dále přicházejí. Hra The Walking Dead Season Two: A Telltale Games Series pokračuje v přelomové adventurní hratelnosti prvního dílu.

Jste Clementine, mladá přeživší ve světě, který se změnil na peklo. Mrtví povstali, aby hodovali na živých a živým se nedá věřit. Clementine je nucena naučit se přežít ve světě, který zešílel. Mnoho měsíců uplynulo od událostí z prvního dílu a Clementine hledá bezpečí. Ale co může udělat obyčejné dítě, aby zůstalo naživu, když živí mohou být stejně špatní, a někdy i horší, než mrtví?

Hra Vás jako Clementine otestuje v situacích a dilematech, které prověří Vaši morálku a instinkt pro přežití. Příběh ve hře The Walking Dead Season Two se mění na základě rozhodnutí a voleb, které ve hře uděláte. Díky tomu může být Váš příběh velmi odlišný od příběhu někoho jiného. Pokud jste hráli první díl a stahovatelnou epizodu "400 Days", volby, které jste provedli, mají vliv na příběh v Season Two. Samozřejmě k tomu, abyste Season Two naplno přežili a vychutnali, nemusíte hrát ani první díl ani stahovatelnou epizodu "400 Days".

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: