Neohodnoceno

The Last Guardian - PS4 (B)

Můžeme doručit do:
5.10.2020
Skladem
449 Kč 449 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Sony
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Datum vydání: 6.12.2016
Obal hry: EU

Napínavá akční hra na hrdiny odehrávající se v polorozbořeném městě vyznačující se velmi obtížným terénem. Proto si zajisté do sytosti užijete hbitého přeskakování, šplhu do výšek a také ručkování mezi dvěma objekty. Hra kromě vašich pohybových dovedností prověří i vaše mozkové závity při řešení nejrůznějších puzzle her.

Na cestách Vás bude doprovázet nevšední kříženec připomínající na první pohled hned několik bájných stvoření. Tento společník vás snadno přepraví na nejrůznější vzdálená místa, kam byste se bez křídel jen těžko dostávali. Přítel je to jistě k nezaplacení na těchto odlehlých místech a je jen na vás jak si ho budete předcházet a jak silné citové pouto mezi vámi vznikne.

Čeká na vás prapodivný imaginární svět režírovaný držitelem mnoha cen herní režie Fumitem Uedou,který vytvořil tým stojící za ICO a Shadow of the Colossus. Dále také Velení nad fantastickou kreaturou, ve které se mísí geny několika zvířat a v neposlední řadě překrásné audiovizuální zpracovaní, u kterého se tají dech.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: