Neohodnoceno

The Incredibles - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Dětské
Vydavatel: THQ
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: DE
Datum vydání: 5.11.2004
Počet hráčů: 1

Bob Parr kdysi býval jedním z největších světových supehrdinov - pod pseudonymem Pan Úžasňák každý den zachraňoval životy a sváděl boje se zloduchy. Nyní však pracuje jako likvidátor škod v pojišťovně a jediné souboje, které svádí, jsou s časem a vzrůstající nadváhou.

Když jej (spolu se všemi ostatními legendárními bojovníky proti zločinu) před patnácti lety donutil sled nešťastných omylů a podivných soudních sporů pověsit svůj super oblek na hřebík, přijal i se svou ženou Helen (Paní Úžasnou) občanskou totožnost a nyní se snaží se svými třemi dětmi žít normálním životem.

Bob má ale neochvějné nutkání vrátit se do akce, k čemuž dostane příležitost v okamžiku, kdy jej tajemná zpráva povolá ke splnění přísně tajného úkolu na vzdáleném ostrově. Když Bob zjistí, že za celým tajemstvím stojí génius zločinu a jeho ďábelská pomsta, vydává se zbytek rodiny Úžasných na záchrannou akci, která je nevídaných soubojů důvtipu a superschopností.

Používejte svých superschopností proti bombám, střelám, robotům či laserům, které ovládá váš nepřítel. Pokud chcete jako jeden z rodiny Úžasných přežít, musíte být prostě úžasný.

- Akční adventura na motivy stejnojmenného filmu.

- Hrajte za všechny hlavní postavy z filmu

- S pomocí zvláštních superschopností jednotlivých postav bojujete, závodíte a řešíte akční či dobrodružné úkoly

- Celých více než 18 úrovní je plných filmové akce, dobrodružství s dávkami humoru

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: