Neohodnoceno

The Getaway - PS2

Můžeme doručit do:
18.9.2019
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Akční adventury
Vydavatel: Sony
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 5.11.2010
Počet hráčů: 1

The Getaway Vás zavede do podsvětí současného Londýna, světa plného vyvrhelů, gangsterů a spodiny. Mark Hammond, který se vypracoval na legálního obchodníka, se dostává zpět do kriminálního podsvětí poté, co jeho syna unesl obávaný šéf gangu Charlie Jolson.

Protože život jeho syna visí na vlásku, Hammond je nucen vrátit se ke původnímu životu, provádět Jolsonovu špinavou práci a při tom všem se vyhnout chapadly policie. Při hraní postavy Hammonda i Frank Cartera, opatrného policistu z posádky Flying Squad, je vaším úkolem zachránit Hammondovy syna a dostat Jolson. Je to nebezpečné a brutální poslání, které Vás zavede na Charlieho dostihové závodiště v East End, do zdánlivě prvotřídní umělecké galerie v Hyde Parku, na zříceniny Yardu na jižním břehu řeky a na množstvím jiných míst, které byste v turistickém průvodci Londýnem marně hledali.

Hra je jedinečným animovaným příběhem osazeným do městské architektury Londýna. Při realizaci Jolsonových narůstajících psychopatických požadavků budete při křižování Londýna plnit různé úkoly, často protkáno střelbou a pronásledováním policisty. Městem Londýn, vytvořeným s udivující detailech z tisíců referenčních fotografií, můžete putovat pěšky nebo cestovat autem; "získat" (čti "Ukrást") můžete až 60 vozidel, každé s vlastními a jedinečnými jízdními vlastnostmi. Automobilový park obsahuje vozy od nenáročného Nissan Micra přes Lexus IS20, policejní Vectru až po staromódně klasické černé taxi.

The Getaway s drsným příbehem, který naplno zobrazuje brutalitu kriminálního podsvětí Londýna, je definitivním titulem pro většinu pravých hráčů. Působivý příběh, hraný v plném obsazení profesionálními herci, úžasnými efekty plynule splývá do hry, čímž se hra The Getaway maximálně přibližuje spíše filmu než hře. Realismus je důležitým aspektem hry, nenajdete žádné lišty s obnovou zdraví, měřiče munice ani jiné On-screen indikátory které by rušily akci. Pokud Vaši postavu zasáhnou, krvácí a padá, držíc se za rány; pokud jste účastníkem vysokorychlostní honičky nebo se přesouváte na místo určení, indikátory automobilu Vám signalizují tu nejvýhodnější trasu. Vše je vytvořeno tak, aby Vás to vtáhli do světa The Getaway a více vás z něj nepustili.

Seznam technických inovací v oblasti grafiky, animace a také zachycování pohybu je pořádně dlouhý, výsledky však hovoří samy za sebe. Vizuálně je The Getaway naprosto úžasný - hra žije a dýchá reálným Londýnem - a styl klasického gangsterského povídkového filmu dodává hře překvapivou hloubku a sestavuje vítězný mix ježdění a akce.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: