Neohodnoceno

The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition) - PS4 (B)

Typ Obalu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.8.2020
Skladem
499 Kč 499 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Bethesda
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Datum vydání: 26.6.2012
Obal hry: DE
Rozhraní: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Special Edition obsahuje: 

  • Plnou základní hru THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM
  • 3 velké DLC: Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

Legendární hra The Elder Scrolls V: Skyrim v Edici SPECIAL přináší vylepšenou grafiku prostředí, nové efekty a vylepšeného rozlišení textur a objektů, ale největší novinkou je podpora modů i na konzolích PS4 a Xbox One.

Dawnguard
Je první velké rozšíření Skyrimu, kde budete čelit návratu upířího lorda Harkona mezi živé. Pokud se k Harkonovi přidáte, což vám hra umožní, budete se snažit zastínit slunce a nastolit na světě věk tmy. V opačném případě narukujete do organizace Dawnguard, jejíž specializací je lov upírů.

Hearthfire
Druhé rozšíření vám umožní koupit si pozemek a zřídit svou vlastní usedlost. Teplo domova poznáte již postavením jednoduché chatrče, lze ale také doslova naplnit úsloví "můj dům, můj hrad" a vybudovat rozsáhlé panství se stájemi, zbrojnicí, nebo třeba alchymistickou laboratoří.

Dragonborn
Třetí rozšíření přináší do Skyrimu létání na dracích na severském ostrově Solstheim, tedy na stejném místě, kde se odehrávala expanze Bloodmoon pro Elder Scrolls III: Morrowind.

The Elder Scrolls V: Skyrim vás zavede do obrovské Říše Tamriel, která je nyní v ohrožení. Nejvyšší král Skyrimu byl zavražděn. Aliance chce získat trůn pro sebe. Uprostřed tohoto konfliktu, je probuzeno daleko nebezpečnější, starověké zlo. Draci, dlouho ztracení ve světě Elder Scrolls, se vrátili na Tamriel.

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: