Neohodnoceno

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
13.8.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: RPG
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Bethesda
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 10.2.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Vkročte do bohatého, detailně zpracovaného a pulsujícího světa hry, který byl kdy vytvořen. Oblivion je nejnovější kapitolou výpravné a úspěšné Elder Scrolls ságy a má skvěle našlápnuto, aby hráče pohltil a naplnil skvělými zážitky. Oblivion nabízí silnou kombinaci free-form hry nebývalé grafiky a scén. Hráči mají ve hře na výběr mezi rozuzlením výpravného příběhu ve vlastním tempu nebo průzkumem rozsáhlého světa Oblivionu, kde na ně čeká mnoho jedinečných výzev.

Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte a hrajte postavu dle vašich představ. Vyberte si z postav od urozeného šlechtice po zlého úkladného vraha až po svraštělého kouzelníka.

First Person rvačky a kouzla: Všechny nové boje a systém magie přenáší first person funkční hraní do nové intenzivnější úrovně, kde pocítíte každý úder.

Radiant AI: Tento průkopnický systém Oblivion výrazně oživuje tím, že se NPC chovají, jako živí lidé ve skutečném životě. Postavy, které neovládáte spolu komunikují, chodí spát a plní své vlastní úkoly.

Realistické postavy: Oblivion nabízí přes 1000 NPC postav, které vypadají, jako živé s animací mimiky úst, hlasovou synchronizací a skvělou rétorikou, jaká kdy byla ve hře použita. Dokonce se zde setkáme i s improvizovanou konverzací mezi jednotlivými postavami a samotným hráčem.

Hra s otevřeným koncem plná výzev: Rozsáhlý svět Oblivionu je otevřen k průzkumu v tempu každého hráče. Hráči válčí s bandity, míchají jedy, kouzlí a přesvědčují své přátele, aby společně pokračovali v plnění výzev, které je v budoucnu čekají...

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: