Neohodnoceno

The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian - PS3 (B)

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian je akční adventure vyvíjená na motivy stejnojmenného filmu. Příběh líčí tři paralelní cesty: cestu prince Kaspiana, cestu sourozenců – Petr, Zuzana, Edmond, Lucinka a cestu krále Miraze – tyrana, který se sám prohlásil vládcem Narnie. To, kde a jak se tyto tři cesty střetnou a spojí, určí, zda Narnie přežije.

Můžeme doručit do:
22.9.2020
Skladem
249 Kč 249 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Dětské

Na motivy stejnojmenného filmu Za vlády čtyř sourozenců – dvou králů a královen - byla Narnie kouzelným místem, v němž všichni žili šťastně, v harmonii a v míru. Ale zlaté časy Narnie jsou už dávno minulostí ...

Po 13 staletí byla skříň uzavřena a zem upadla do temnoty. Nyní se staří hrdinové vracejí a nový hrdina musí povstat, aby získal zpět Narnii. Můžete ji najít, ale jako mnohem temnější, než si vůbec pamatujete. Narnie byla rozdrobena na malé kousky a stala se z ní země, která potřebuje záchranu.

Příběh líčí tři paralelní cesty: Cesta prince Kaspiana Cesta sourozenců – Petr, Zuzana, Edmond, Lucinka Cesta krále Miraze – tyrana, který se sám prohlásil vládcem Narnie To, kde a jak se tyto tři cesty střetnou a spojí, určí, zda Narnie přežije.

Klíčové prvky: » můžete hrát až za 20 různých postav, včetně Narnianců (nelidských bytostí) » kooperativní drop-in/drop-out multiplayer, umožňující dvěma hráčům spolupracovat v rámci jednoho počítače » nelineární struktura levelů umožňující hráčům objevovat několik „průchodů“ hrou v jakémkoliv pořadí » kombinace logického myšlení (řešení úkolů a hádanek) a akčního boje » možnost propojení/spojení postav a tím i kombinování jejich schopností » otevřený a rozsáhlý herní svět k prozkoumání.

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: