Neohodnoceno

Syphon Filter: Logan's Shadow - PSP

Můžeme doručit do:
14.4.2020
Skladem
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation Portable
Konzole: Playstation Portable
Žánr: Bojové
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Sony
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 30.11.2007
Počet hráčů: 1

Syphon Filter: Logan's Shadow je další titul ve známé stealth akční sérii, jehož ústřední postavou je „překvapivě“ opět tajný agent Logan, který půjde po skupince extrémistů, jež ukradla nebezpečnou novou technologii. V honbě za zločinci se Logan podívá do hlubin Indického oceánu, ale bojovat bude i na Blízkém východě. Trápit je však ze všeho nejvíce bude možnost, že je jeho dlouholetá partnerka Lian Xing dvojitý agent.

Hra nabídne tu samou hratelnost, jako předešlý titul. Půjde tedy spíše o střílečku se stealth prvky, která nabídne široké spektrum starých známých, ale i zbrusu nových zbraní (granátomet, kouřové bomby, oslepující granáty, harpuna a tak dále). Kromě osvědčených kontextových příkazů (hra nabídne hráči možné akce v závislosti na jeho situaci) bude v Syphon Filter: Logan's Shadow přítomna řada nových prvků, mezi něž patří podvodní souboje, možnost používat nepřátele jako štíty, možnost krýt se palbou naslepo, nové minihry, originální příběh od Grega Rucky, nová hudba od Azama Aliho a tak dále.

Aby hra byla opravdu nová, bylo přidáno několik dalších úprav. Systém krytí byl aktualizován dodáním pohybů ze strany na stranu, nakláněním a střílením naslepo za roh a přes překážky, což je užitečné pro potlačení střelby nebo sestřelení viditelného nepřítele, aniž byste vystavili sami sebe útoku.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: