Neohodnoceno

Star Fox Zero - Nintendo Wii U

Můžeme doručit do:
22.9.2020
Skladem
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo WiiU
Konzole: Nintendo Wii U
Žánr: Akční adventury
Vydavatel: Nintendo
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 22.4.2016
Počet hráčů: 1

K moci se dostalo zlé císařství a hvězdný systém Lylat je v nebezpečí. Prostřílejte se skrze hordy nepřátel a pomozte galaxii opět dosáhnout míru v roli legendárního vesmírného pilota Foxe McClouda. V této vzrušující vesmírné střílečce bude zapotřebí víc než pouhé štěstí, aby se vám podařilo dokonale ovládnout stíhačku Arwing, dron Gyrowing a tank Landmaster. Máte na to. Tak to dokažte!

Generál Pepper potřebuje vaši pomoc! Filmový obraz ve vaší televizi používejte k létání a identifikaci cílů a při míření a střelbě se dívejte na svět Foxovýma očima na obrazovce Wii U™ GamePadu. Abyste přežili nelítostné bombardování, budete muset používat také pokročilé letecké techniky jako přídavný pohon a výkruty.

Přizvěte si na pomoc ostatní členy týmu Star Fox a pusťte se do plnění misí ve vzduchu i na zemi na různých planetách, kde se to nepřáteli jen hemží. Pak se postavte obřím flotilám silných lodí ve vesmírných leteckých soubojích. Naučte se se svým strojem dokonale zacházet, vzepřete se přesile a za odměnu se budete moci setkat s Androssem tváří v tvář.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: