Neohodnoceno

SSX - Xbox 360 (B)

Typ Obalu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Sportovní
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: EA
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 2.3.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital, DTS Surround

Vysoce realistická akce se v SSX odehrává v celkem devíti horských oblastech, kde hráči musí závodit, provádět triky a hlavně přežít náročné sjezdy horských masivů. Nabídce onlinových funkcí pak vévodí režimy Explore a GlObal hry Events společně se sociální sítí SSXRiderNet, jejímž prostřednictvím dostanou hráči doporučení k účasti v soutěžích proti lidem ze seznamu přátel.

Dobývání horských vrcholů – Hráči se octnou na devíti největších horských masivech Země od Antarktidy, Alpy a Afriku až po Himaláje. S využitím topografických dat NASA a našeho vlastního softwarového nástroje Mountain Man je každé z těchto pohoří ztvárněno s neuvěřitelnou přesností, díky čemuž dostává herní systém SSX vysoce kvalitní parametry hodné této značky.

Triky – V SSX budou hráči schopni provádět naprosto neskutečné triky, za které by i ti nejlepší snowbordisté na světě dali duši. V SSX můžete zapomenout na 1260° Double McTwist, když máte obě nohy pevně připnuté k prknu a točíte se ve volném pádu ze 70 metrů… A to stále patříte teprve mezi začátečníky. Pečlivě vyladěný systém triků a detailně propracované úrovně, které k jejich provádění doslova vybízejí, jsou jednoznačnou motivací pro naplnění ukazatele Tricky Meter.

Přežití – Nové herní prvky, inspirované extrémním snowboardingem na horských svazích, přenesou hráče SSX na jedny z nejzrádnějších míst na světě, kde jde často o život. V soubojích s přírodními živly budou muset hráči přežít laviny, prudké vánice, teploty hluboko pod bodem mrazu a mnoho dalších nástrah, které se jim při nebezpečných sjezdech postaví do cesty.

Vylepšená fyzika – S přispěním vysokého výkonu současné generace konzolí využívá SSX revoluční fyzikální jádro, díky němuž mohou hráči jezdit a provádět triky v prakticky jakémkoli prostředí, bez omezení v podobě neviditelných stěn a bariér.

Vylepšitelná výstroj – Prkna s různými úrovněmi rychlosti, nebo kombinézy s křídly, díky nimž budete schopni doletět dále, jsou jen malou ukázkou početného vybavení, které lze vylepšovat tak, aby vaše jízda byla rychlejší, triky dokonalejší a přežití jistější.

Nové i staré známé postavy – Do SSX se vrací oblíbené postavy fanoušků série po boku s novými tvářemi. Znovu se setkáte například s Elise, Kaori, Macem, Psymonem, Mobym a Zoe.

Objevování – Každé místo pro seskok (drop) v obrovském světě SSX lze prozkoumávat. Všude můžete bojovat o nejrychlejší časy v závodech, provedení nejnáročnějších triků či nejdelší sjezdy. Kromě tradičního žebříčku nejlepších časů, kde uvidíte časy kamarádů, můžete sjíždět svahy za jejich siluetami a sledovat tak, jak se jim podařilo dostat se dolů. Můžete se pokusit zajet lepší závod proti siluetě protihráče, anebo sbírat triumfy a přijímat porážky, když proti vaší siluetě pojednou kamarádi, přičemž vůbec nemusíte být u konzole.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: