Neohodnoceno

Spec Ops: The Line - PS3 (B)

Můžeme doručit do:
13.8.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Válečné
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: 2K Games
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 26.6.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Dubaj, kdysi klenot nejbohatší elity světa, nyní město pohřbené pískem. Smrt je zde na každém kroku a nikdy nevíte, zdali máte pevnou půdu pod nohama, našlapujte obezřetně, sledujte okolí, vždyť hranice mezi životem a smrtí je tak křehká. Zatímco všichni utíkají, vy musíte jít dále. Záchrana ztracené jednotky začíná a ty jsi velitel, jak se rozhodnete kapitáne Walkere?!

Spec Ops: The Line přináší nejen zážitek hodný celovečerního filmu, ale i revoluční prostředí, které lze ovlivnit. Grafika, UI to vše představuje novou laťku pro hráče, tato hra je skutečným klenotem, který nesmí chybět ve Vaší vitríně.

Zatímco většina lidí uprchla z této nově vzniklé pustiny, plukovník John Konrad a jeho tým zůstal, aby ochránil ty, co nemohli uniknout. Poté, co udeřila bouře a tým ztratil signál, americká armáda je považovala za mrtvé. Nakonec se jim přeci jen podařilo vyslat slabý nouzový signál a spustit tak záchranou operaci. Jak kapitán Martin Walker se vy a váš elitní Delta Force tým pokusí proniknout do zrádné oblasti a dostat Konráda domů.

Hra je provokativní a chytlavá moderní military střílečka z pohledu třetí osoby, která nutí hráče přemýšlet nad otázkou svého svědomí, tím, že je uvede do šílených situací, kdy se musí rozhodnout mezi nepředstavitelnými možnostmi, co ovlivní lidský život.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: