Neohodnoceno

Singularity - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
5.10.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Activision
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 25.6.2010
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD

Sci-fi střílečka od tvůrců hry Wolfenstein, postavená na manipulaci s časem a možnosti nechat nepřátele omládnout či zestárnout. Odehrává se na ruském ostrově, plném přísně tajných vědeckých zařízení, opuštěných vesnic a divoce rostlé přírody.

Intenzivní souboje - Postavte se stvořením znetvořeným časem, sovětským vojákům z padesátých let dvacátého století a elitním jednotkám současnosti, zatímco s vámi náhodné časové vlny smýkají sem tam mezi rokem 1950 a současností.

Čas jako zbraň - Proti vojákům z padesátých let, speciálně vycvičeným jednotkám současnosti a záhadným podivnostem, které časové vlny zavlekly do různých časových dimenzí, můžete používat široký arzenál zbraní, včetně samotného času.

Konspirační příběh - Každá zodpovězená otázka přináší nové záhady s tím, jak se hráči snaží zmapovat události a odhalit tajemství halící přísně tajný sovětský vojenský experiment i záhadné spiknutí v pozadí. Stop budete nacházet velké množství, zatímco s vámi budou časové vlny pohazovat mezi vzájemně propojenými obdobími.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: