Neohodnoceno

Shaun White Snowboarding - PS3 (B)

Exkluzivní pokračování úspěšné „snowboarďácké“ simulace přináší všem příznivcům akrobatické jízdy po prašanem pokrytých kopcích, novou porci skvělé zábavy!

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Sportovní
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Ubisoft
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 28.11.2008
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Vy a Vaše parta cestujete světem a účastníte se různých největších a nejšílenějších závodů, abyste se stali světově proslulým sportovcem. Život na cestách za úspěchem by ale nebyl ničím bez podpory vašich přátel, kteří budou vždy nablízku, aby vám pomohli a nenechali vás usnout na vavřínech.

Cestujte po celém světě se Shaunem Whitem, jako svým partnerem. Ubisoft úzce spolupracoval se Shaunem Whitem, aby se do hry dostalo co nejvíce autentických elementů jeho jezdeckého stylu, osobnosti a smyslu pro humor.

Spolehněte se na přátele - ve světě snowboardingu se vyplatí mít na své straně dobrou partu přátel. Ti jsou vždy po ruce, aby Vám pomohli svými unikátními schopnostmi vylepšit vaši jízdu a nenechali vás usnout na vavřínech dobře míněnými narážkami a vtípky - během cesty budou všechno zábavné natáčet

Sláva a respekt - dostaňte své jméno do povědomí ostatních, protože úspěchy profesionálního snowboardového jezdce jsou úzce svázány s jeho popularitou. Jak bude Vaše sláva růst, budete se moci účastnit větších a větších soutěží - od nových hor po více prestižní disciplíny a závody.

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: