Neohodnoceno

Sacred 2 - PS3 (B)

Tato fantasy RPG má ambice překonat legendární Diablo. Hráči se mohou těšit na epický příběh s více než třiceti hlavními a dvěma sty vedlejšími misemi. Vyberte si jednu z 6 hratelných postav obdařenou jedinečnými schopnostmi. 

Můžeme doručit do:
13.7.2020
Skladem
249 Kč 249 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: RPG

Sacred 2 je dlouho očekávané pokračování úspěšného akčního RPG Sacred, které se silně inspirovalo legendárním RPG Diablo. Nabízí vám možnost hrát za celkem 6 odlišných postav - Serafín(ka), Inkvizitor, Elf, Dryáda, Chrámový strážce, Stínový bojovník. Samozřejmě, že každá postava disponuje jinými přednostmi, ale liší se i rozdílnými cíly a motivacemi, což vnáší na příběh pokaždé jiný pohled.

Příběh se odehrává ve světě zvaném Ancaria, kde je hlavní substancí tzv. T Energie. Ze začátku byla střežena Serafíny, ale po jejím předání do rukou elfů se v důsledku svárů a následných válek T Energie se dostala mimo kontrolu a proměnila zvířata v příšery, zničila částí země a měst. Aby se svět dostal zpět do vyjetých kolejí, je potřeba najít hrdinu, který zastaví probíhající válku a ovládne T Energii. Na hráči už pak je, zda-li tuto moc využije s dobrými či zlými úmysly.

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: