Neohodnoceno

Risen 3: Titan Lords - PS3 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: RPG
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Deep Silver
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 15.8.2014
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Akční RPG hra Risen 3 Titan Lords zavede hráče do ručně vytvořeného světa „her na hrdiny“, který je okouzlí svou drsnou krásou a v němž každé rozhodnutí změní tok dějin. Mezi klíčové rysy kultovních sérií Gothic a Risen patří živoucí svět a možnost svobodně jej prozkoumávat.

Svět Risen 3: Titan Lords bude různorodý, věrohodně ztvárněný a plný života, hráči se tedy mohou těšit na tradiční plnohodnotný prožitek z RPG. Svět hry Risen 3 opustili všichni bohové a zmítají jím války titánů. Ze země navíc povstane i nová hrozba. Na jistého mladého válečníka někdo zaútočí ze stínů a oloupí jej o duši. Aby ji opět získal, vypraví se do temnoty, jež pohlcuje jeho svět. Mocné spojence může najít mezi vyhnanými čaroději, kteří našli útočiště na Taranisu, známém též jako Ostrov bouří. V tamních dolech pátrají mágové pod ochranou Strážců po krystalech nabitých magickou energií.

Podaří se hráči přidat se ke Strážcům a přesvědčit mágy, aby mu pomohli? Nebo se rozhodne spojit své síly s jiným cechem z Risen 3 a dosáhnout svého cíle odlišným způsobem? Co nás ve hře Risen 3 na PS3 čeká?

Hráči se stanou součástí vytvořeného světa, který je protkaný vzrušujícím příběhem. Nic není ponechané náhodě, nic není vygenerováno počítačem. Vše do posledního kousku má svou unikátní podobu a účel. Cesta, kterou si zvolíte, je jen na vás. Můžete svobodně prozkoumávat svět a ve volných chvílích řešit questy - a všechno pěkně po svém!

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: