Neohodnoceno

Resident Evil: Revelations - PS4

Můžeme doručit do:
10.7.2020
Skladem
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Akční
? Online multiplayer: Ne
? Kampaň: Offline
Vydavatel: Capcom
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Datum vydání: 26.1.2012
Počet hráčů: 1-2
Rozlišení: 1080p
Obal hry: EU

Vraťte se společně s veterány série Resident Evil – Jill Valentine a Chrisem Redfieldem do příběhu vyplňující události mezi čtvrtým a pátým dílem v pečlivě zremastrované verzi hry Resident Evil Revelations pro současnou generaci konzolí. Těšit se můžete na poctivý survival horor v zaktualizovaném grafickém kabátě.

Lepší technická stránka
Remasterovaná verze Resident Evil Revelations přinese zážitek v rozlišení 1920x1080, vylepšené smínkování, hlubší detaily prostředí a přepracovaný pohyb monster. Navíc toto vydání obsahuje veškerý doposud digitálně vydaný obsah, který je ve hře přístupný ve formě odemykatelných odměn. 

Vlastní herní styl
Postavte se hordám nepřátel společně se svým přítelem díky online Raid módu, který zahrnuje mód "The Ghost Ship: Chaos". Navíc jsou ve hře přístupné celkem 4 schémata ovládání založených na rozdílných typech ovládání napříč celou sérií. Díky tomu si hráči sami určují svůj herní styl a mohou se tak těšit na flexibilnější zážitek. 

Pravda o T-Abyss
Hra Resident Evil Revelations zavede hráče zpět k událostem, které se odehráli mezi díly Resident Evil 4 a Resident Evil 5, a odhalí pravdu o T-Abyss virusu. V Resident Evil Revelations se znovu setkáte s legendárními postavami série Resident Evil, kterými jsou Jill a Chris, a také s Parkerem Lucianim a Jessicou Sherawat. Akce začíná na palubě zdánlivě opuštěné lodi jménem Queen Zenobia, kde se skrývají ty nejděsivější hrůzy, jaké si jen dokážete představit. Následně hráči zamíří i na pevninu a do zdevastovaného městečka jménem Terragrigia. Závod o holý život začíná a Vy máte k dispozici jen velmi omezené vybavení a zásoby.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: