Neohodnoceno

Resident Evil: Operation Raccoon City - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
21.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Capcom
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 23.3.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Je září 1998 a akce soustředí opět na nešťastné Raccoon City a strašné důsledky smrtícího T-virusu ze zařízení Umbrella. S akcí vyžadující krytí Umbrella přichází elitní tým do Racoon City zničit všechny důkazy o výskytu viru a eliminovat všechny přeživší. Po zachycení tohoto plánu, vláda USA odesílá své vlastní speciální jednotky, aby našli veškeré důkazy, které odhalí příčinu virové infekce a Umbrella akcí. Hráči se ujímají role vojáka Security Services (USS), mohou soutěžit samostatně nebo ve čtyřech hráče co-op v boji proti všem konkurenčním silám v Raccoon City.

Očekávejte návrat původních Resident Evil nepřátel, Tradičních prostředí, jako jsou oddělení policie Raccoon City a fanouškovsky oblíbené postavy, včetně Leon S. Kennedy, který je na vrcholu seznamu nežádoucích osob, určených k lividaci.

Kromě toho, Resident Evil: Operation Raccoon City přináší řadu on-line režimů pro více hráčů. Každý z nich představuje jedinečný herní zážitek díky třem způsobem boje mezi Umbrella Security Service, US Special Ops a hrozba zombie, které existují pouze v smrtící pokřiveném vesmíru Resident Evil.

 

  • Vyjímečný týmový third-person zážitek v prostředí Resident Evil. 
  • Speciální tým má za úkolem zničit veškeré důkazy o úniku T-viru a eliminovat jakékoliv přeživší. 
  • Jako hráč se stanete členem Umbrella Security Service a budete bojovat proti všemu, co vám postaví do cesty. 
  • Návrat původních nepřátel, ikonických míst včetně Raccoon City Police Department a legendárních postav jako Leon S. Kennedy.

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: