Neohodnoceno

Rayman 3 - Hoodlum Havoc - PS2 (B)

Po dvou letech se na opět vrací populární hrdina Rayman, který je hlavní postavou stejnojmenné arkádové hopsačky. Každá epizoda se odehrává v jiném prostředí a každá je rozdělena na několik levelů. Mezi jednotlivými světy cestuje Rayman pomocí zařízení, které umožňuje cestovat v čase i prostoru.

Můžeme doručit do:
10.7.2020
Skladem
249 Kč 249 Kč bez DPH

Zákeřná rasa rasa Hoodlumů má v plánu nakazit až doposud dobré a milující Srdce světa. O tomto plánu se dozvěděl Rayman se svým kamarádem Globoxem, ale když se druhý jmenovaný pokoušel sám o záchranu, udělal hloupost, která Raymana dostala ještě do větších potíží: snědl samotného vůdce hoodlumů, co v něm vyvolalo těžkou závislost na švestkovém džusu (to je opravdu katastrofa!).

Náš sympatický hlavní hrdina tak má o problém víc nejenže musí zabránit nekalým plánům, které hoodlumové mají, ale ještě navíc se musí postarat o svého nebohého přítele. Ve hře se kromě Raymana, Globoxe a hoodlumů setkáme ještě s velkou spoustou zcela nových bytostí. V příběhu Hoodlum Havoc (Hoodlumská hrozba) na vás čeká celkem 20 různých druhů nepřátel, proti kterým vám dobře poslouží pět nových pohybů.

Nechybí ani starý známý Murphy a Teensie. Na svém putování tak projdete 10 světů o rozsahu 44 úrovní. Přes temný les, kde hra začíná, projdete do blikajících chrámů, nehostinných písečných zemí, temných mrtvých území, zapomenutých bohů nebo dokonce samotnou továrnou hoodlumů

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: