Neohodnoceno

Quantum Break - Xbox One

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Střílečky
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Microsoft
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 5.4.2016
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Obsahuje kód ke stažení Xbox 360 hry Alan Wake včetně 2 DLC.

Chcete-li přežít v současnosti a zachránit budoucnost, musíte ovládnout čas. Tvůrci her Alan Wake a Max Payne představují Quantum Break – revoluční zábavnou hru, která stírá hranice mezi samotným hraním a televizí. Quantum Break představuje světu novou generaci zábavy, kterou umožňuje pouze konzole Xbox One.   

NAPRAVTE ČAS DŘÍVE, NEŽ VŠECHNO ZNIČÍ

Když se naruší běh času, musíte se vypořádat s katastrofami. V roli Jacka Joyce se budete pohybovat uprostřed obrovských katastrof, které přeskakují v čase tam a zpět. Pokud ale chcete v tomto nestabilním světě přežít, a zastavit kolaps času, musíte nejprve zvládnout své nové časové schopnosti.

VRHNETE SE TO DRAMATICKÉHO PŘÍBĚHU

Nepovedený pokus se strojem času narušil samotnou strukturu času. V boji o záchranu času se musíte utkat se společností Monarch Solutions, nelítostnou korporací vedenou Jackovým bývalým přítelem Paulem Serenem, ze kterého se stal úhlavní nepřítel. Jack se snaží zachránit čas, a Paul se mu v tom pokouší zabránit za každou cenu.

UŽIJTE SI BITVY S ČASEM

Posuňte hranice akčního filmového dobrodružství v tomto světě s narušeným časem. Manipulujte s časem tak, abyste získali navrch. Znehybněte protivníky v jediném okamžiku. Protože do vaší výzbroje patří i čas, souboje jsou nepředvídatelné.

KLIČKUJTE MEZI KOLOSÁLNÍMI KATASTROFAMI 

Čas kolem vás kolabuje a vytváří úchvatné časové skoky oběma směry, ve kterých náhle znehybněný svět divoce poskakuje a působí nejrůznější katastrofy.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: