Neohodnoceno

Project Cars - Xbox One (B)

Project CARS je nejrealističtější, nejkrásnější, nejpůsobivější a z technického pohledu nejvyspělejší závodní hra světa.  

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
349 Kč 349 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Závodní
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Bandai Namco
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: IT
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital, DTS Surround

Italská verze, obsahuje angličtinu

Na celkovém směrování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádali přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojářů.  

Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z nepřeberného množství motosportů, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Poté ozkoušejte své dovednosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky či v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.  

Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou i ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozů a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: