1 hodnocení

Pro Evolution Soccer 2018 - PS4 (B)

Můžeme doručit do:
1.6.2020
Skladem
399 Kč 399 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Sportovní
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Konami
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 15.9.2017

Pro Evolution Soccer 2018 na Playstation 4 je vyladěný fotbalový simulátor, kterému k dokonalosti jeho největšího konkurenta Fify chybí snad jen čeština... Strategické vedení míče dává uživatelům větší kontrolu při držení míče, také bylo přidáno bránění míče a jednoduché prvky ovládání spouštějí realistické jemné pohyby pro oklamání obrany.

Technologie Touch + přidává ovládání míče novou dimenzi díky používání celého těla. V neposlední řadě byly předělány standardní situace a pokutové kopy. Ve hře Pro Evo Soccer 2018 na PS4 najdete realitě podobné osvětlení stadionů, detaily trávníků, tunely pro příchod hráčů, všechny tyto efekty byly obohaceny o 20000 interaktivních prvků, které byly shromážděny na slavných Camp Nou a Signal Iduna Park.

Hráči byli zachyceni pomocí technologie Motion Capture, což hře přidává pocit skutečnosti z každého pohybu hráče. Úplnou změnou prošly i modely hráčů, kde byl kladen detail na sezení oblečení, výšku a jiné fyzické parametry. Fanoušky oblíbený režim náhodného výběru zápasů se vrací s novou prezentací a vymoženostmi.

Také si můžete užít život v roli manažera klubu v Master League s Turja během přípravy, vylepšeným systémem přestupů hráčů a novými prvky prezentace, které obsahují rozhovory před zápasy a promluvy k hráčům v kabině.

  • Nové uživatelské rozhraní a reálné obrázky hráčů a také nová prezentace během zápasů, která dodává hře pocit přímého přenosu.
  • Světově známá kvalita hry byla jemně vyladěna a předělána pro autentický pocit ze hry.
  • Nové uživatelské rozhraní a reálné fotky hráčů.
  • Nové režimy myClub, Random Selection Match a Online co-op.
  • Nové režimy kooperace 2v2 a 3v3 s podporou lokálního hraní.
  • Díky technologii Real Capture hra přináší realistickou vizuální stránku fotbalu.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: