Neohodnoceno

Pro Evolution Soccer 2015 - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
10.7.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Sportovní
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Konami
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 13.11.2014
Počet hráčů: 1-4
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital, DTS Surround

Hlavním mottem PES 2015 je: „Hřiště je naše.“ Konami tím myslí maximální svobodu pohybu hráčů na hřišti. Ve spoustě dalších superlativů tiskové zprávy jsou navíc zabaleny tři stěžejní vlastnosti, s jejichž pomocí má PES 2015 překonat předchozí ročník.

Nový systém střelby zařídí před brankou větší množství rozmanitých situací a vylepšení brankáři nebudou díky nové umělé inteligenci připomínat bezmocné panáky. Dalším výrazným vylepšením projde systém finální přihrávky, která bude těžit z přepracovaných fyzikálních rutin. A míč se prý díky tomu bude kutálet více realisticky.

Tvůrci dále překopali systém ovládání hráče v situacích jeden na jednoho, slibují úpravy bránění, nové triky pro útočníky a vylepšili též AI, která analyzuje celé hřiště při ovládání týmu. Výsledkem má být přirozenější chování hráčů, které zrovna neovládáte (lépe nabíhají, lépe se vrací atd.). Vývojáři navíc do PES 2015 přenesli herní styl tisícovky skutečných hráčů. Jejich virtuální nápodoby by se měly ve hře prezentovat stejnými vlastnostmi. Něco podobného ale platí i pro vybrané týmy, jejichž hra a reakce na různé situace během zápasu mají odrážet skutečnost.

Multiplayerová část PES her volala po radikálních změnách již delší dobu a tvůrci se dušují, že se jich letos dočkáme. Slibují výrazné úpravy Master League Online a každý týden pravidelné updaty statistik hráčů z vybraných soutěží (Anglie, Francie, Itálie, Brazílie, Španělsko), které zohlední třeba i aktuální formu nebo výkony jednotlivých borců.

Nový systém střelby - přesnost, tvrdost a umístění

1 na 1 - překonejte bránícího hráče díky jedinečné technice vedení míče

Situace na hřišti - umělá inteligence hráčů nyní stačí i na náběhy a uvolňování se i mimo vlastní záběr obrazovky

Různé styly obrany - jděte po míči, přistupujte k hráčům nebo zdržujte, je to na vás

Rychlá odezva - intuitivní, instinktivní hra, bleskurychlé reakce

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: