Neohodnoceno

Pro Evolution Soccer 2010 - Nintendo Wii

Můžeme doručit do:
20.8.2019
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo Wii
Vydavatel: Konami
Konzole: Nintendo Wii
? Co-op: Ne
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 20.11.2009
Počet hráčů: 1-4

Vylepšení doznal každý prvek celé hry. To znamená ještě zábavnější hratelnost činí z tohoto titulu nejrealističtější fotbalovou simulaci. Toto pokračování slavné série usiluje hlavně o reálnou fotbalovou simulaci, kde stejně jako ve skutečnosti potřebujete jak strategické myšlení, tak i rychlé reakce.

Brankáři jsou nyní mnohem všestrannější, takže se svými schopnosti vyrovnají i moderním stoperům. Přepracováni byli i rozhodčí, jejichž soudcování bude díky nové umělé inteligenci mnohem spravedlivější a vyváženější.

Společnost Konami rozšiřovala svůj vývojářský tým a vytvořila několik zvláštních oddělení, z nichž každé se snaží vylepšovat některý aspekt hry, a to jak z krátkodobého, tak i z dlouhodobého hlediska.

Grafické ztvárnění bylo zcela přepracováno – slavní hráči se nyní ještě více podobají svým skutečným protějškům včetně charakteristických výrazů a gest.

Zbrusu nové animace a pohyby - Animace jsou nyní mnohem plynulejší, kličkování a střely na branku se jednolitě prolínají.

Atmosféra podle denní doby - Reakce obecenstva jsou nyní mnohem různorodější, diváci zpívají nové popěvky a také jásot doznal značných změn.

Vylepšená liga mistrů - Plného přepracování se dočkala i liga mistrů. Nové manažerské aspekty umožňují řídit tým mnohem déle.

Pokutové kopy - Byl implementován zbrusu nový systém, který nabízí mnohem větší variabilitu míření a přesnosti střel.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: