Zombie Army 4: Dead War - Xbox One

banner

Hitlerovy hordy se vracejí v této mrazivé střílečce od tvůrců hry Sniper Elite 4! V Evropě 40. let minulého století na vás čekají odporní okultní nepřátelé, epické zbraně a nová děsivá kampaň pro 1-4 hráče, ve které budete bojovat za záchranu lidstva před nemrtvým Armagedonem!

ŠOKUJÍCÍ NOVÁ KAMPAŇ

Odbojáři porazili zombie Hitlera a uvrhli ho do pekla

OCENĚNÁ HRA SE ZBRANĚMI

Vyzkoušejte si žánrovou balistiku, kterou se Rebellion proslavil v sérii Sniper Elite, a využijte ji v boji proti blekotajícím hordám prokletých!

Vylepšená kamera pro zabíjení a rozborka

Rentgenová kamera pro zabíjení se vrací! Sledujte v krvavě zpomaleném záběru, jak kulky, bomby a další předměty ničí kosti a orgány v rentgenové kameře. Obdivujte, jak vaše kulky utrhnou jednu nebo dvě ztrouchnivělé končetiny, a třeste se, jak mrtví PŘICHÁZEJÍ!

HLUBOKÝ POSTUP A KUSTOMIZACE

Vytvořte si zabijáka, který vám bude vyhovovat, jak budete stoupat v hodnostech! Myslíš si, že jsi anděl strážný? Udělej poškození pro své spoluhráče! Líbí se ti ta věž? Proč si ji nevzít s sebou? Pak zabíjejte stylově, když odemykáte nové oblečení, emoty a taunty!

ZABIJÁCKÝ BOJ

Když vás obklíčí mrtví, bojujte s vylepšeným bojem zblízka! Probíjejte se davem, dupejte po hlavách a likvidujte živé mrtvé děsivými takedown pohyby!

EPICKÉ ZBRANĚ

Využívejte sílu ohně, blesků a božské esence k vylepšování svých zbraní u pracovních stolů a vytváření domácích pekelníků! Útočná puška, která střílí blesky? Pistoli s ohnivým bajonetem? V posledním boji lidstva je možné cokoli!

MONSTRÓZNÍ MNOHONÁSOBNÍCI

Postavte se legiím ghúlů, hromotluckým obrněným elitám, děsivým stínovým démonům, výbušným sebevražedným generálům a spoustě dalších překvapení! Až se budete dívat do masité hlavně ZOMBIE TANKU, budete litovat, že jste nezůstali za pohovkou!

POČET KRVE

Vyzrajte na transylvánské nemrtvé a esesácké kultisty v nervy drásající druhé kapitole minikampaně "Pekelný kult". Vnikněte do opuštěného hradu, odhalte záhady okultismu a zavrtejte se hluboko do nejtemnějších tajemství krypty.