Zombie Army 4: Dead War - PS4

banner

Hitlerovy hordy jsou zpět v této mrazivé střílečce od tvůrců hry Sniper Elite 4! V Evropě 40. let minulého století na vás čekají odporní okultní nepřátelé, epické zbraně a děsivá nová kampaň pro 1-4 hráče, ve které budete bojovat za záchranu lidstva před nemrtvým Armageddonem!

ŠOKUJÍCÍ NOVÁ KAMPAŇ

Odboj porazil zombie Hitlera a uvrhl ho do pekla

OCENĚNÁ HRA SE ZBRANÍMI

Vyzkoušejte žánrovou balistiku, kterou se Rebellion proslavil v sérii Sniper Elite, a využijte ji v boji proti hrůzostrašným hordám prokletých!

VYLEPŠENÉ ZABIJÁCKÉ KAMERY A ROZMNOŽOVÁNÍ

Rentgenová zabijácká kamera se vrací! Sledujte v krvavě zpomaleném záběru, jak kulky, bomby a další předměty ničí kosti a orgány v rentgenové kameře. Obdivujte, jak vaše kulky utrhnou jednu nebo dvě shnilé končetiny, a třeste se, jak mrtví přicházejí!

Hluboký postup a přizpůsobení

Vytvořte si zabijáka, který vám bude vyhovovat, jak budete postupovat! Myslíš si, že jsi anděl strážný? Udělej poškození pro své spoluhráče! Líbí se ti ta věž? Proč si ji nevzít s sebou? Pak zabíjej stylově, když si odemkneš nové oblečení, emoty a taunty!

ZABIJÁCKÝ BOJ

Když tě obklíčí mrtví, bojuj s vylepšeným bojem zblízka! Probíjejte se davem, dupejte po hlavách a likvidujte živé mrtvé děsivými chvaty!

EPICKÉ ZBRANĚ

Využijte sílu ohně, blesků a božské esence k vylepšování svých zbraní na pracovištích a vytváření domácích pekelníků! Útočná puška, která střílí blesky? Pistoli s ohnivým bajonetem? V posledním boji lidstva je možné cokoli!

MONSTRÓZNÍ MNOŽSTVÍ

Postavte se legiím strašidelných drapáků, mohutným obrněným elitám, děsivým stínovým démonům, výbušným sebevražedným generálům a řadě dalších překvapení! Až se budete dívat do masité hlavně ZOMBIE TANKU, budete litovat, že jste nezůstali za pohovkou!

KRVAVÝ POČET

Postavte se transylvánským nemrtvým a kultistům SS v nervy drásající druhé kapitole minikampaně "Pekelný kult". Vnikněte do opuštěného hradu, odhalte záhady okultismu a pronikněte hluboko do nejtemnějších tajemství krypty.