WRC 8: The Official Game (Collector Edition) - PS4

banner

Šampionát WRC je nejtěžší a nejnevyzpytatelnější motoristickou soutěží na světě. Jezdci, spolujezdci a technický personál se musí neustále přizpůsobovat, aby ze svých vozů dostali to nejlepší a byli nejrychlejší na každém povrchu, bez ohledu na počasí, ve dne i v noci.

Díky novému dynamickému systému počasí vyvinutému pro WRC 8 mají déšť, sníh a kroupy větší vliv, což vede k mnohem věrnější simulaci. Přilnavost vozovky se v průběhu závodu mění, vozy je třeba vyladit speciálně pro každou rychlostní zkoušku, zvážit volbu pneumatik a řízení zásob a správně využít meteorologický tým, abyste získali ty nejlepší rady... Počasí je mnohem víc než jen vizuální efekt - nyní konečně přichází na řadu a dodává hře zcela nový rozměr.

Zažijte WRC z místa řidiče

WRC 8 je oficiální simulací mistrovství světa v rallye. Usedněte za volant vozů WRC, WRC 2, Junior WRC a různých legendárních vozů a projeďte více než 100 rychlostních zkoušek 14 rallye šampionátu.

 • Fyzika vozů, vyvinutá ve spolupráci s jezdci a inženýry WRC, se stále více přibližuje té, jakou mají skutečné vozy. Díky přesnějším turbodmychadlům, diferenciálům s omezeným prokluzem, přenosu hmoty, typům pneumatik, opotřebení a řízení poškození dosahuje přesnost a realističnost WRC 8 nových výšin.
 • Vyzkoušejte dynamické počasí ve WRC 8 a zažijte další herní výzvu. Více než pouhé grafické efekty má počasí skutečný vliv na jízdní podmínky a nutí vás neustále přizpůsobovat trajektorie a brzdné dráhy. Díky různorodým a nepředvídatelným podmínkám ve čtyřech denních obdobích se musíte na začátku každé rychlostní zkoušky vypořádat s novou výzvou.
 • WRC 8 obsahuje ještě více oficiálního a klasického obsahu než kdykoli předtím, a to více než 100 rychlostních zkoušek, které můžete absolvovat během 14 rallye sezóny 2019. Každá etapa nabízí jedinečné tratě, které prověří vaše reflexy a nervy až do krajnosti. Připravte se na jízdu po ikonických tratích mistrovství světa v rallye, poznávání úžasné krajiny a slavných míst za volantem vozů čtyř kategorií (WRC, WRC 2, Junior WRC a WRC Legends).
 • Ve WRC 8 bylo vše navrženo tak, abyste se ocitli přímo ve skutečném světě rallye. Optimalizujte své výkony pomocí přesných a pokročilých nastavení vozů. Každý díl
 • včetně turba, brzd, převodovky, aerodynamiky, pneumatik a řízení

  JSTE PŘIPRAVENI STÁT SE JEZDCEM WRC?

  Režim kariéry prošel v nejnovějším vydání WRC největšími úpravami. Nyní musíte využívat strategii a rychlý důvtip, stejně jako se stát zkušeným řidičem za volantem. Budete se podílet na náboru posádky a vytváření strategií pro své závody. Budete také muset každý týden plánovat kalendář závodů, abyste dosáhli na vrchol.

 • Řidičské schopnosti nejsou jediným tajemstvím úspěchu. Pro každou rallye musíte mít za sebou správnou posádku. A ti správní lidé vycházejí z rozhodnutí, která můžete učinit pouze vy. Existuje několik pracovních pozic se specifickou specializací, které musíte obsadit mechaniky, agenty, fitness trenéry, meteorology, finančními manažery a inženýry.
 • Pomocí stromu dovedností si můžete vybrat, jakým způsobem využijete výzkum a vývoj ke zlepšení svého týmu. Po každé rallye sbíráte body, které můžete utratit v různých oblastech spolehlivosti, výkonu, pověsti týmu a řízení posádky.
 • Režim kariéry je víc než pouhá série závodů. Musíte si naplánovat a vybrat soutěže, kterých se chcete zúčastnit. Každá soutěž si vybírá daň na fyzické kondici vaší posádky, ale také poskytuje zdroje. K dispozici jsou různé typy akcí, včetně oficiálních rallye, tréninkových akcí, výzev a zkoušek výrobců, klasických pohárů a odpočinkových akcí, které pomohou vašemu personálu zregenerovat síly.
 • Díky zcela novým kamerám po stranách silnice můžete znovu prožít všechny nejzajímavější okamžiky ze závodu. Není nic napínavějšího než sledovat, jak se snažíte dotáhnout svůj vůz na hranici možností a zkrátit každou vteřinu!
 • CÍTÍTE SE SOUTĚŽIVÍ ?

  Utkejte se s nejlepšími jezdci na světě v online režimu a týdenních výzvách. A pro ty, kteří si nedají pokoj, dokud nedosáhnou vrcholu, hrajte eSports WRC a staňte se mistrem světa v eSports WRC!

 • Fanoušci závodních her vždy hledají maximální výkon, pohlcení a realismus. A legie hráčů používají také závodní kola, kde je Force Feedback ústředním prvkem zážitku. Hra WRC 8 je optimalizována pro závodní kola a je kompatibilní s celou řadou periferií, včetně těch od společnosti Thrustmaster, která byla partnerem při vývoji hry. S volantem v rukou ucítíte každou nerovnost na silnici, ztrátu přilnavosti a změnu povrchu.
 • Aby se fanoušci soutěživých závodů mohli pravidelně setkávat s výzvami, vracejí se do WRC 8 týdenní výzvy. Všichni soutěží ve stejné etapě, za stejných podmínek a se stejným vozem; je jen na jezdcích a jejich nastavení vozu, aby rozhodli.