WRC 3: FIA World Rally Championship - Xbox 360

banner

WRC 3 je oficiální hra mistrovství světa v rallye - obsahuje více než 50 oficiálních závodních týmů (z WRC, třídy 2 a třídy), více než 35 různých vozů (včetně zbrusu nového testovacího vozu Volkswagen Polo R WRC, Renaultu Twingo R2 a Protonu Satria Neo S2000), všechny tratě šampionátu (celkem 83 rychlostních zkoušek - včetně všech superspeciálních zkoušek) a zcela přepracovaný režim kariéry. WRC 3 je nejkomplexnější rallye hra, jaká kdy byla vytvořena!

OFICIÁLNÍ LICENCE

Užijte si veškerý oficiální obsah z mistrovství světa v rallye 2012, včetně všech hlavních týmů, vozů, míst a spousty exkluzivního obsahu, jako je Rallye Monte Carlo a testovací vůz Volkswagen Polo R WRC!

VYLEPŠENÁ GRAFICKÁ KVALITA

Ve WRC 3 byly všechny grafické aspekty kompletně přepracovány, aby hráčům poskytly ten nejlepší zážitek z rallye hry.Díky novému Spikengine se ve hře objeví nové světelné efekty, stíny a částicové efekty, které každému hráči nabídnou maximální úroveň realismu. A pozor na nové povrchy a povětrnostní podmínky!

ZCELA NOVÝ KARIÉROVÝ REŽIM

Nejrozsáhlejší a nejzábavnější část WRC 3. Jedná se o kombinaci závodní hratelnosti a prvků managementu, kdy si hráč upravuje vozy a tým, čímž se zvyšuje pocit znovuhratelnosti a vše se mísí se společnou "příběhovou" nití dobrodružství po celém světě! Režim kariéry také přichází se zbrusu novým systémem výzev, v němž budou hráči čelit různým výzvám založeným na zasažení cílů nebo provedení konkrétních speciálních manévrů!

REÁLNÉ ZVUKY

Nový engine umožňuje odlišnou správu herních zvuků a efektů. Všechny vozy byly živě nahrány také pomocí palubních mikrofonů, aby byly zachyceny všechny skutečné efekty, které řidiči slyší. Pro každou zemi (EFIGS) byl určen profesionální herec, který předvádí mírové poznámky skutečného spolujezdce, aby bylo hráči zaručeno reálné prostředí na palubě.

OVLÁDÁNÍ

Hra bude obsahovat přesný a přepracovaný fyzikální model, který hráčům umožní pocítit stejné emoce jako řidič závodící se skutečným vozem WRC. Přestože chování vozu na trati je opravdu blízké realitě a zkušeným uživatelům přináší velmi uspokojivý pocit, WRC 3 nabízí sadu jízdních pomůcek (automatické brzdění, automatická převodovka, asistent brzdění, asistent stability a úroveň fyzického poškození), které začátečníkům umožní provést kompletní speciální etapu a užít si hru bez větších obtíží.