Trine 4: The Nightmare Prince - PS4

banner

Hra Trine 4 obsahuje zcela nový příběh, který znovu spojuje Amadea, Poncia a Zoju: V Trine 1 a 2 se vrací kouzlo 2,5D s hádankovou hratelností, která definovala žánr. Zahrajte si za tři ikonické hrdiny v dosud nejrozsáhlejším dobrodružství Trine, doplněném o úžasná nová prostředí a dynamické, na fyzice založené hádanky, které fanoušci znají a milují.

Po letech odloučení požádala Astrální akademie tři hrdiny o pomoc při hledání prince Seliuse, jehož silně temné noční můry začaly pronikat do reality a pustošit bdělý svět. Setkejte se s epičtějšími souboji s bossy než kdykoli předtím, řešte fascinující hádanky, odemykejte nové dovednosti, prozkoumávejte svěží, živoucí krajinu a zažijte nový, podmanivě krásný soundtrack od skladatele Trine 1-3. Navíc, vůbec poprvé v historii, Trine přidává do svého seznamu funkcí kooperaci pro čtyři hráče.

Nádherné 2,5D krajiny. Prozkoumej jedinečně navržené úrovně v nádherných 2,5 rozměrech, od úchvatných ruin a strašidelných hrobek až po klidné březové háje a borůvkové lesy.

Místní a online multiplayer. Hrajte až se 4 hráči online nebo v lokální kooperaci.

Poutavý příběh. Sledujte příběh strašidelného prince a projděte kouzelnou pohádkovou krajinou, kterou obývají přátelské bytosti, ale i řada nočních nepřátel.

Dynamické řešení hádanek. Řešte hádanky

sólo nebo s přáteli -, které obsahují oheň, vzduch, světlo, magnety, elektřinu a další prvky, a to s výzvami přizpůsobenými počtu hráčů.

Bohaté stromy dovedností. Odemkněte různé schopnosti a úžasné nové dovednosti.

Zcela přepracovaný bojový systém. Zažijte krvelačné noční můry hrdinů v soubojích s bossy s obohaceným bojovým systémem s novými výzvami a napínavou akcí!

Okouzlující soundtrack. Vychutnejte si úžasný soundtrack se skladbami, které oživí každé nové prostředí.