TrackMania: Turbo - Xbox One

banner

S více než 21 miliony hráčů na 5 kontinentech je Trackmania dokonalou fantazií o autíčkách z krabiček ve velkém měřítku, kde se vše točí kolem neodolatelné honby za dokonalým závodním časem. S Trackmanií Turbo objevíte ultimátní závodní zážitek na čas s více než 200 hlavou točícími se tratěmi, zasazenými do 4 nádherných prostředí, z nichž každé má svůj vlastní herní styl.

Díky grafice nové generace, novému výtvarnému směru založenému na prvcích závodní kultury a hratelnosti "snadné na naučení, těžké na zvládnutí" se ponoříte do arkádového závodního světa Trackmanie Turbo.

Vysoce znovuhratelná hra Trackmania Turbo vám může poskytnout rozmanitý herní zážitek díky spojení arkádového stylu závodění s dokonalou sadou nástrojů pro stavbu tratí: díky přepracovanému a snadno použitelnému Trackbuilderu budete moci navrhovat nekonečné množství obskurních tratí.

4 PROSTŘEDÍ, 4 RŮZNÉ HERNÍ HRY

Závoďte v úžasných prostředích s krásnou novou grafikou, z nichž každé má vlastní herní zážitek

 • Rollercoaster Lagoon
 • Vzepřete se gravitaci v tropickém ráji, závodíte na prosluněných plážích a magnetických horských drahách.

 • International Stadium
 • Využijte své přesné řidičské schopnosti a ovládněte tratě této kryté celosvětové soutěže.

 • Canyon Grand Drift
 • Projíždějte úzkými tratěmi v této severoamerické krajině.

 • Down & Dirty Valley
 • Používejte ovládání vzduchu a skákejte přes kopce v pohlcujícím venkovském prostředí.

  KAMPAŇOVÝ REŽIM

  Vyzkoušejte své dovednosti, získejte medaile, odemkněte až 200 jedinečných tratí ve více než 5 úrovních obtížnosti a postupujte v celosvětovém žebříčku.

DVOJITÝ ŘIDIČ

Nemusíte zdolávat výzvy Trackmanie Turbo sami. Spojte se s kamarádem a ovládejte jedno auto dvěma ovladači. Pozor! Klíčem k úspěchu je komunikace a synchronizace, jinak se vybouráte.

TRACKBUILDER

S tímto intuitivním nástrojem si můžete navrhnout vlastní bláznivé tratě nebo si je zpestřit generováním náhodných tratí. Ukládejte a sdílejte své nejlepší tratě, abyste mohli vyzvat ostatní hráče.

SYSTÉMOVÁ HUDBA

V Trackmanii Turbo je hudba propojena s vaším závodním zážitkem a umocňuje vaši hratelnost tím, že vytváří variace intenzity a dramatických poklesů. Hudba se mění podle toho, jak projíždíte kontrolními body, spouštíte drifty nebo dosahujete skoků, takže každý závod je zcela jedinečný.