TrackMania: Turbo - PS4

banner

Trackmania, kterou hraje více než 21 milionů hráčů na pěti kontinentech, je dokonalou fantazií o autíčkách z krabiček ve velkém měřítku, kde jde o neodolatelnou honbu za dokonalým závodním časem. S Trackmanií Turbo objevte dokonalý zážitek ze závodů na čas s více než 200 tratěmi, které vám zamotají hlavu a jsou zasazeny do 4 nádherných prostředí, z nichž každé má svůj vlastní herní styl.

Do arkádového závodního světa Trackmania Turbo se ponoříte díky grafice nové generace, novému výtvarnému směru založenému na prvcích závodní kultury a hratelnosti "easy to learn, hard to master".

Hra Trackmania Turbo, která je vysoce znovuhratelná, vám může poskytnout rozmanitý herní zážitek díky spojení arkádového stylu závodění s dokonalým souborem nástrojů pro stavbu tratí: díky přepracovanému a snadno použitelnému Trackbuilderu budete moci navrhovat nekonečné množství obskurních tratí.

4 PROSTŘEDÍ, 4 RŮZNÉ HERNÍ HRY

Závoďte v úžasných prostředích s krásnou novou grafikou, z nichž každé má vlastní herní zážitek.

 • Rollercoaster Lagoon
 • Vzepřete se gravitaci v tropickém ráji a prohánějte se po prosluněných plážích a magnetických horských drahách.

 • Mezinárodní stadion
 • Využijte své precizní řidičské schopnosti k ovládnutí tratí této kryté celosvětové soutěže.

 • Canyon Grand Drift
 • Projíždějte úzkými tratěmi této severoamerické krajiny.

 • Down & Dirty Valley
 • Použijte ovládání vzduchem a proskákejte kopce v pohlcujícím venkovském prostředí.

  KAMPAŇOVÝ REŽIM

  Vyzkoušejte své schopnosti, získávejte medaile, odemkněte až 200 jedinečných tratí ve více než 5 úrovních obtížnosti a postupujte v celosvětovém žebříčku.

DVOJITÝ ŘIDIČ

Na výzvy Trackmanie Turbo nemusíte být sami. Spojte se s kamarádem a ovládejte jedno auto dvěma ovladači. Pozor! Komunikace a synchronizace jsou klíčem k úspěchu, jinak se vybouráte.

TRACKBUILDER

Hrajte si s touto intuitivní sadou nástrojů a navrhněte si vlastní bláznivé obskurní tratě nebo si zážitek zpestřete generováním náhodných tratí. Uložte a sdílejte své nejlepší tratě a vyzvěte ostatní hráče.

SYSTEMATICKÁ HUDBA

V Trackmanii Turbo je hudba propojena s vaším závodním zážitkem a umocňuje vaši hratelnost tím, že vytváří variace intenzity & dramatické pády. Hudba se mění podle toho, jak projíždíte kontrolními body, spouštíte drifty nebo dosahujete skoků, takže každý závod je zcela jedinečný.