The Evil Within - Xbox 360

banner

Při vyšetřování místa hrůzné masové vraždy se detektiv Sebastian Castellanos a jeho parťáci setkávají se záhadnou a mocnou silou. Poté, co vidí masakr svých kolegů, je Sebastian přepaden a upadne do bezvědomí. Když se probere, ocitne se v pomateném světě, kde se mezi mrtvými potulují ohavná stvoření. Tváří v tvář nepředstavitelné hrůze a v boji o přežití se Sebastian vydává na děsivou cestu, aby odhalil, co se za touto zlou silou skrývá.

Čistý survival horor se vrací

Šindži Mikami, otec survival hororu, se vrací, aby režíroval novou mrazivou hru zabalenou do strašidelného příběhu. Napětí a úzkost se dramaticky zvyšují při prozkoumávání trýznivého světa hry. V této dokonalé kombinaci hororu a akce budete mít k dispozici jen omezené zdroje, zatímco budete bojovat o přežití a zažívat hluboký strach.

Brutální pasti a zvrácená stvoření

Čelte nepředstavitelným hrůzám a krutým nástrahám, zatímco se snažíte přežít proti drtivé přesile. Obraťte zlo proti němu samému pomocí stejných ďábelských zařízení proti ohromujícím smrtelným stvořením.

Neznámé hrozby v nejistém světě

Ve světě, který se kolem vás kroutí a zmítá, na vás čekají tajemné a hříšné obavy. Chodby, stěny, dveře i celé budovy se mění v reálném čase, což hráče vtáhne do reality, kde se hrozby mohou objevit kdykoli a z jakéhokoli směru.

Nová tvář hororu

Vysoce propracované prostředí, děsivá úzkost a spletitý příběh vytvářejí pohlcující svět, který hráče přivede k vrcholu napětí. Poražte nepřekonatelnou hrůzu a zažijte maximální vzrušení při objevování The Evil Within.