South Park: The Stick of Truth - PS4

banner

Z nebezpečných bojišť na hřišti čtvrté třídy povstane mladý hrdina, který se stane zachráncem South Parku. Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stonea, přichází epická výprava za... cool. Představujeme South Park: Hůl pravdy.

Začínáte jako nováček ve městě, který čelí strastiplné výzvě: najít si přátele. Když začínáte své pátrání, děti ze South Parku jsou zapleteny do celoměstské hry s živými rolemi, vrhají imaginární kouzla a ohánějí se falešnými meči. Postupem času jednoduchá dětská hra přeroste v bitvu dobra a zla, která hrozí pohltit celý svět.

Vyzbrojte se legendárními zbraněmi, abyste porazili krabí lidi, trpasličí skřítky, hipíky a další síly zla. Objevte ztracenou hůl pravdy a vydobijte si místo po boku Stana, Kyla, Cartmana a Kennyho jako jejich nový přítel. Pokud uspěješ, staneš se zachráncem South Parku a upevníš si své společenské postavení v základní škole South Park. Pokud neuspějete, budete navždy známí jako... ztroskotanci.

Definitivní zážitek ze South ParkuSpolek The Stick of Truth, který napsali a namluvili Trey Parker a Matt Stone, přináší do videoher jejich jedinečný humor.

Epický úkol stát se... Cool

Získejte své místo po boku Stana, Kylea, Cartmana a Kennyho a zapojte se do hysterického dobrodružství za záchranu South Parku.

Přátelé s výhodami

Přizvěte si na svou stranu klasické postavy ze South Parku.

Intenzivní boj

Vyzbrojte se po zuby arzenálem magických zbraní a mystického brnění.

Přizpůsobení South Parku

Vžijte se do South Parku s něčím jako miliardou kombinací postav, oblečení a zbraní.