banner

Série SKATE se vrací do nového teritoria, protože SKATE 3 míří do zbrusu nového města Port Carverton. Přináší jedinečný kooperativní skateboardový zážitek, sestavte si vlastní skate tým a změňte tvář města tím, že budete plnit jedinečné týmové výzvy, soupeřit s konkurenčními posádkami online a drtit ulice zcela nového skejťáckého ráje. SKATE 3 - Team Up. Připravte se na týmové souboje, při kterých si vytvoříte svůj vlastní tým snů a budete drtit ulice, parky a náměstí a měnit tvář města. Nové triky, vylepšené akce mimo desku a drsný masakr v Hall of Meat ve spojení s novými vzrušujícími týmovými herními režimy posouvají SKATE 3 na novou úroveň skateboardové zábavy.

Team Up. Throw Down.

Spolupracujte při plnění úkolů a postupujte společně v kariérní kampani nebo vybijte všechny cucáky v konkurenčních bitvách tváří v tvář, abyste se mohli chlubit. Hráči mohou mít přehled o dění svých spoluhráčů a soupeřů díky Skate.Feed, zbrusu nové herní a webové sociální síti.

Nové město, více triků, více skate

Pozdravte darkslidy, underflipy a zbrusu novou skateovou Mekku, Port Carverton

Vybudujte si značku, staňte se magnátem

Vytvořte týmy a prodejem prken se staňte magnátem skate průmyslu. Od plnění online výzev přes vytváření skateparků až po stahování grafiky

Skate.Create and Share

Vrací se oblíbené funkce Skate.Reel a Skate.Graphics. Zcela nový Skate.Park je otevřené plátno, na kterém si hráči mohou vytvořit svou vysněnou plochu nebo megarampu. Jakmile je vytvoří, mohou se o svá mistrovská díla podělit se světem tím, že je nahrají přímo ze své konzole.

Always Room For Meat

Hall of Meat je zpět a je drsnější než kdy dřív. Hráči mohou své skejťáky brutalizovat těmi nejtvrdšími způsoby díky zcela novému ovládání celého těla. Připravte se na krveprolití, ze kterého se hráčům budou zvedat koutky.