Silent Hill: HD Collection - PS3

bannerbanner

Silent Hill Re-Mastered Collection kombinuje dva klasické mrazivé tituly Silent Hill z minulosti a vůbec poprvé je přináší na PlayStation 3. Tato nabídka, která představuje Silent Hill 2 a Silent Hill 3 s vylepšeními včetně grafiky ve skutečném vysokém rozlišení, dává novým i starým fanouškům možnost zažít ranou éru Silent Hillu jako skutečný žánrový zážitek s přidanou hodnotou dvou her. Silent Hill 2 sleduje smutný příběh Jamese Sunderlanda, který žalostně vstoupí do ospalého městečka záhadným dopisem od své zesnulé ženy. Hledá šanci ji znovu spatřit, láká ho pocit viny a výčitky svědomí, ale narazí na své tyto obavy projevující se neviditelným zlem a zlověstnými postavami, které ho zavedou do azylu jiného světa. V boji proti pravdě, že jeho žena zemřela, musí James utéct před dřevorubeckým démonem Rudou pyramidou (alias Pyramidovou hlavou) spolu se svými mystifikovanými strachy, které na sebe vzaly podobu živých příšer v mlze, kterou je Silent Hill. Silent Hill 3, který slouží jako pokračování původní hry Silent Hill, se soustředí na síly démonického kultu, který šíří šílenství z jiného světa prostřednictvím Claudie, členky kultu, jež se snaží přivést do Silent Hillu dceru Harryho Masona, Heather. S podzápletkou a tématy týkajícími se ztráty nevinnosti a dětství spřádá Claudia síť intrik s úmyslem zrodit nového boha.

Vyzkoušejte si dva klasické tituly Silent Hill vydané dříve na PlayStation 2, Silent Hill 2 a Silent Hill 3, které definovaly žánr survival hororu v jeho počátcích.

Oba tituly remasterované do HD rozlišení 720p pro vylepšenou grafiku na PlayStation 3 a Xbox 360

Kompletně aktualizovaný herní voiceover v režii zpěvačky série Mary Elizabeth McGlynn a soundtracková hudba, která vylepšuje příběh a ambientní hudbu v každé remasterované hře.

Plná integrace podpory trofejí PlayStation Network

Silent Hill 2 a Silent Hill 3 jsou kritikou oceňovány již v předchozí generaci konzolí:

  • Silent Hill 2 = 89 % průměrného hodnocení hry pro PlayStation 2
  • Silent Hill 2 zvolen "20. hrou všech dob pro PlayStation2" podle IGN
  • Silent Hill 3 = 85 % průměrného hodnocení hry pro PlayStation 2