Sekiro: Shadows Die Twice - PS4


Cena
1 299 Kč

Skladem
ks
banner

Vydej se vlastní chytrou cestou za pomstou v úplně novém dobrodružství od vývojářského studia FromSoftware, tvůrců Bloodborne a série Dark Souls.

V Sekiro: Shadows Die Twice jsi "jednoruký vlk", zneuctěný a znetvořený bojovník zachráněný z pokraje smrti. Jste vázáni chránit mladého lorda, který je potomkem prastarého rodu, a stáváte se terčem mnoha zákeřných nepřátel, včetně nebezpečného klanu Ashina. Když je mladý lord zajat, nic vás nezastaví na nebezpečné výpravě za znovuzískáním cti, dokonce ani samotná smrt.

Prozkoumejte Japonsko konce roku 1500 Sengoku, brutální období neustálých konfliktů na život a na smrt, a střetněte se tváří v tvář s nepřáteli většími než život v temném a zvráceném světě. Rozbalte arzenál smrtících protéz a mocných nindža schopností, zatímco budete v krvavé konfrontaci kombinovat stealth, vertikální pohyb a viscerální souboje tváří v tvář.

Přijměte pomstu. Obnovte svou čest. Zabíjej důmyslně.

Zabíjej důmyslně

FromSoftware přináší své nejlepší souboje ve své třídě v této rychlé akční adventuře se zcela novými mechanikami.

Průzkum je klíčový

Hráči zažijí vzrušení z průzkumu a objevování v Sekiro: Shadows Die Twice jako nikdy předtím. Díky průzkumu mohou hráči objevovat nové předměty, potkávat nové postavy a narážet na skryté nepřátele.

Ozbrojení

Hra Sekiro: Shadows Die Twice se soustředí na boj s mečem, který je obohacen o různé protetické nástavce na ruce, které doplňují nebo mění způsob, jakým hráč bojuje. Dosáhnout strategického mistrovství v technikách a schopnostech "Sekira" neboli "jednorukého vlka", od protéz přes hru s mečem až po stealth a hák, není snadné. Aby překonali obtíže a dostali každou situaci pod kontrolu, musí hráči objevit, integrovat a používat řadu nových nástrojů, když se pouštějí do boje.

Jednoruký vlk

Hrajte jako vysoce talentovaný shinobi ve službách mladého lorda, který vyrůstal v izolaci. Poté, co utrpíte porážku z rukou stínového samuraje Ashiny usilujícího o jedinečné dědictví vašeho pána, jste oba odděleni. Hluboko v horách, ve zchátralém chrámu, se znovu probouzíte ke svému osudu. Musíte získat zpět svého mistra a pomstít se nepříteli za každou cenu.

Tvrdá až na dřeň

Sekiro Shadows Die Twice je drsná hra hodná jména FromSoftware. Miyazaki navrhl Sekiro: Shadows Die Twice právě takto! Pro fanoušky FromSoftware je hratelnost náročná, ale zároveň zábavná a odměňující. Kvalita soubojů, úroveň náročnosti a kreativní nepřátelé a bossové jsou něčím, co lze najít pouze v titulu od FromSoftware.

Přepracovaný svět

Tato přepracovaná japonská estetika v sobě spojuje zvadlý, ale živý svět Japonska konce roku 1500 v době Sengoku, kdy se věk válčících států blíží ke svému konci. Staňte se svědky světa sraženého na kolena neustálým krveprolitím; zpustošeného světa na pokraji zkázy. Prozkoumejte tato prostředí, bohatá na složitý design společnosti FromSoftware a opředená tajemstvími, která je třeba objevit.

Nepřátelé větší než život

Sekiro Shadows Die Twicefeatures fantastic fearsome enemies and bosses. Hráči budou bojovat s nepřáteli v nadživotní velikosti, kteří prověří jejich odvahu v různých situacích. Od skrytých nepřátel přes objevování až po 3D boj

Vzkříšení

Tato nová bojová strategie, která se používá jako příležitost k taktickému ústupu nebo k oklamání nepřítele a přechodu do protiútoku, umožňuje hráčům vzkřísit se na místě i po ukvapené smrti.