banner

První motocyklová simulace, která kombinuje realistickou závodní výzvu s technikou a mechanikou! Jezděte na nejvýkonnějších motorkách světa a optimalizujte jejich výkon výměnou dílů a analýzou dat v reálném čase.

Závod se nevyhrává pouze na trati, takže se musíte stát něčím víc než jen jezdcem a porozumět chování motorky jako skutečný inženýr. Trakce, úhel, brzdění, točivý moment, trajektorie, rychlost... každý faktor je třeba vzít v úvahu, než se vydáte do dílny vyměnit některé komponenty a nakonfigurovat optimální nastavení.

GARÁŽ SENŮ

Vaše dobrodružství začíná výběrem motorky snů. Ve hře RiMS Racing můžete jezdit na 8 nejvýkonnějších evropských a japonských motorkách na světě: Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, Aprilia RSV4, BMW M 1000 RR, Suzuki GSX-R1000R, Honda CBR1000RR, Kawasaki Ninja ZX-10RR, Yamaha YZF-R1. Tyto motocykly jsou díky úzké spolupráci s jednotlivými výrobci zrekonstruovány s bezkonkurenční úrovní detailů a poskytují také velmi přesný a realistický zážitek z jízdy. Jsou to opravdové surové diamanty, které potřebují jen pár výbrusů, aby zazářily co nejjasněji!

OPTIMALIZUJTE SVOU MOTORKU

Díky systému správy mechaniky, který v simulaci motocyklu dosud nebyl k vidění, můžete po každém závodě rozebrat všechny díly své motorky a provést jejich údržbu nebo je vylepšit a zvýšit tak svůj výkon. Seznámíte se s každým šroubkem své motorky. Projděte si katalog více než 500 oficiálních náhradních dílů od největších firem v oboru a více než 200 položek oficiálního vybavení, abyste si mohli svého jezdce přizpůsobit!

ANALÝZA VAŠEHO VÝKONU

RiMS Racing vás vrhne přímo do centra dění díky kontrole stavu motorky (MSC), která vám pomůže analyzovat chování vaší motorky v reálném čase a pochopit, jak optimalizovat váš výkon. Teplota brzdových kotoučů, směs a tlak v pneumatikách, chování odpružení ovlivňující stabilitu, nastavení elektroniky... Stejně jako u skutečného jezdce lze konfiguraci motorky přizpůsobit vašemu stylu jízdy!

PŘESNÁ A REALISTICKÁ FYZIKA

Úroveň přesnosti a detailů, které poskytuje řízení mechaniky a MSC, je doplněna realistickou fyzikou motorky, která nadchne i ty nejnáročnější závodníky na okruhu. Díky různým technologiím jízdních asistentů se však i méně zkušení hráči mohou naučit techniky, které je dovedou až na vrchol.

NEJIKONIČTĚJŠÍ OKRUHY

Silverstone, Laguna Seca, Suzuka, Nürburgring, Paul Ricard... Procestujte svět a užijte si napínavé závody na 10 věrně ztvárněných oficiálních okruzích. Pro ty, kteří dávají přednost silnicím, bylo obnoveno pět tratí v nádherné krajině Spojených států, Norska, Austrálie, Španělska a Itálie, abyste si užili odlišné závodění na dvou kolech!

ŘIĎTE SVOU KARIÉRU A TÝM

V režimu kariéry v RiMS Racing můžete řídit tým. Vybudujte svého jezdce a spravujte jeho závodní kalendář, vyberte si, do kterých oblastí výzkumu a vývoje chcete investovat, a vylepšujte schopnosti týmu. Pokud učiníte správná rozhodnutí a zlepšíte své závodní výkony, zpřístupní se vám příležitosti u jiných výrobců!