banner

NEJVYŠŠÍ ZÁVODNÍ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY 2 KOL

Jste připraveni prožít ten nejlepší herní zážitek, jaký může fanoušek motocyklů dostat? RIDE 4 rozproudí vaši soutěživou duši stovkami motorek, desítkami tratí a zcela novou úrovní realismu.

Připravte se prolomit hranice mezi hrou a realitou. RIDE 4 přináší soutěž na zcela novou úroveň realismu: stovky motorek, tratí a jízdních náčiní replikovaných do nejmenších detailů pomocí nejmodernějších technologií. Soutěž, jaká tu ještě nebyla. Je to 4 real!

Nové funkce, dosud nevídaná úroveň realismu a mnoho dalšího pro zcela nový herní zážitek.

RIDE 4 nabízí špičkovou úroveň vizuální věrnosti, díky níž ožívají autentické a realistické repliky nejznámějších motocyklů, a jedinečný herní zážitek se zcela obnoveným režimem kariéry, který hráče přivádí k rychlým výzvám po celém světě a vrcholí ultimátními šampionáty s nejsilnějšími sportovními motocykly, včetně zcela nového režimu Endurance, nejtěžší výzvy, které mohou čelit jen ti nejlepší virtuální jezdci. Tento nový herní režim umožnil společnosti Milestone zvýšit úroveň realismu a autenticity díky dynamickému osvětlení a povětrnostním podmínkám a zastávkám v boxech pro správu pneumatik a paliva. Když se konkurence stává tvrdou, strategie se stává rozhodující pro úspěch!

VIZUÁLNÍ MISTROVSTVÍ

Všechny modely motocyklů ve hře RIDE 4 byly od základu vytvořeny pomocí nejmodernějších technologií a originálních CAD a 3D skenů skutečných modelů, aby ožily autentické a realistické repliky těch nejznámějších motocyklů, dokonce i těch nejvzácnějších a nejexkluzivnějších. Každý detail motocyklu byl pečlivě reprodukován stejně jako u jejich skutečných protějšků. Dokonce i kokpit je dokonalou reprodukcí skutečného, a to jak z hlediska designu, tak dynamických prvků. Údaje na přístrojové desce se mění v reálném čase, rychlost, teplota, kontrola trakce... dokonce i láhev s olejem vibruje podle pohybů motocyklu! RIDE 4 je projevem lásky, který vytvořil cyklistický nadšenec pro cyklistického nadšence.

Laserové a dronové skenování na trati umožňuje dosud nevídanou úroveň přesnosti při reprodukci nejoblíbenějších a nejikoničtějších tratí, adrenalinovou jízdu po celém světě!

NOVÁ CESTA KE SLÁVĚ

RIDE 4 představuje nový režim kariéry, který hráčům umožňuje řídit svůj postup k úspěchu od samého začátku. Hráči si budou moci svobodně zvolit, jak si svou cestu od místních až po mezinárodní ligy strukturovat. Každé jejich rozhodnutí ovlivní jejich kariérní dráhu a umožní jim přístup ke speciálním událostem, závodům a výzvám pro jedinečný herní zážitek! A aby byl ještě jedinečnější, hráči mají přístup k několika nástrojům, pomocí kterých si mohou vytvořit svou osobitou motorku a jezdecké oblečení a upravit si mnoho mechanických částí své motorky.

Dosáhnout vrcholu ve hře RIDE 4 není snadná cesta, konkurence je stále tvrdší díky patentované technologii A.N.N.A., což je zkratka pro Artificial Neural Network Agent, revoluční umělou inteligenci založenou na neuronových sítích, která hráčům umožňuje neuvěřitelně náročnou hru s chytřejšími a rychlejšími soupeři.

Režim pro více hráčů nyní obsahuje speciální servery, díky nimž je hra neuvěřitelně plynulá a uspokojivá, aby se hráči mohli soustředit na to, na čem opravdu záleží: na vítězství!

REAL JUST GOT MORE REAL

Naším posláním vždy bylo, abyste si řekli "vypadá to tak opravdově". Ale v RIDE 4 jsme posunuli naše hranice ještě dál a dosáhli nové úrovně dokonalosti, takže si konečně můžete zakřičet: "Tohle je skutečné!". Objevte nové vyjádření realismu, dokonalou kombinaci nejmodernější technologie, realistických modelů s mimořádným důrazem na nejjemnější detaily a ještě vzrušující zážitek ze soutěžení.

INOVATIVNÍ KARIÉRNÍ STRUKTURA

Jezděte jako profesionál! Hrajte jako profesionální jezdec a prozkoumejte nový a zcela přepracovaný režim kariéry s dosud nejdynamičtějším vývojem. Začněte svou cestu výběrem regionální ligy a pokračujte v cestě za úspěchem ve světových ligách. Vaše rozhodnutí rozhodnou o vaší jedinečné cestě, takže se rozhodněte moudře a zažijte skutečný život profesionála!

DENNÍ/NOCNÍ CYKLUS A DYNAMICKÉ POČASÍ

Užijte si nevídanou jízdu po nejkrásnějších tratích světa a prožijte každý okamžik tohoto zážitku. Závodění za denního světla je jedna věc, jízda v noci pod deštěm, kdy se řídíte pouze svým instinktem, je věc druhá. Budete potřebovat veškerý svůj talent, abyste čelili soupeřům a nepředvídatelným povětrnostním podmínkám. A nezapomeňte si zapnout světla!

ENDURANCE WORLD

Kdo řekl, že všechno dobré musí jednou skončit? Připravte se uspokojit svou touhu po soutěžení jako nikdy předtím. Vítejte v Endurance World, zbrusu novém režimu věnovaném těm nejnapínavějším dálkovým motocyklovým závodům. skutečně nejnáročnější soutěže, jaké jste kdy zažili. Myslíte si, že umíte jezdit? Budete potřebovat mnohem víc než to! Připravte se na nekonečnou zábavu!

REAL JUST GOT MORE REAL. SNY SE STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ!

Pokud jste stejní jako my, není pro vás nic důležitějšího než kvalita a smysl pro detail. Od základu jsme předělali každý aspekt hry, abychom vaše (a naše) sny proměnili ve skutečnost.

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

Prozkoumejte nejoblíbenější tratě, které jsou nyní díky laserovému a dronovému skenování věrně replikovány v nejvyšší kvalitě a s důrazem na nejmenší detaily. S využitím nejpokročilejších technologií a originálních CAD a 3D skenů skutečných modelů jsme přivedli k životu ty nejautentičtější a nejrealističtější repliky vašich oblíbených motocyklů, dokonce i těch nejvzácnějších a nejexkluzivnějších.

OVLÁDÁNÍ MOTOCYKLU

Motorka přesněji reaguje na všechny vstupy přijaté od hráče a asfaltu, což vám umožní přesnější, reaktivnější a intuitivnější ovládání. Hmotnost a aerodynamika ovlivní váš zážitek z jízdy jako nikdy předtím!

OOPOTŘEBENÍ PNEUMATIK

Poprvé v sérii jsme představili opotřebení pneumatik, které aktivně ovlivňuje váš styl jízdy, počasí a vaše strategická rozhodnutí. Vyberte si mezi 3 různými směsmi (měkká, střední, tvrdá), z nichž každá má jiný výkon, přilnavost a odolnost.

KOKPIT

Dokonce i kokpit je dokonalou kopií toho skutečného, a to jak z hlediska designu, tak dynamických prvků. Údaje na přístrojové desce se mění v reálném čase, rychlost, teplota, kontrola trakce. Dokonce i láhev s olejem vibruje v závislosti na pohybech motorky!

MOTORKY A DRÁHY

Více než 175 licencovaných modelů motorek. 30 tratí a silnic po celém světě, včetně nových, které si vyžádala komunita. 22 oficiálních výrobců. Zní to dobře? Pravděpodobně proto, že jsme vylepšili nejen vizuální zážitek, ale také zvuk a nahráli více než 30 nových motorů, abychom zaručili zcela novou úroveň realismu.

INOVATIVNÍ KARIÉRNÍ STRUKTURA. VYHRAJTE SVOU CESTU.

RIDE 4 představuje nový režim kariéry, který vám dává kontrolu nad hrou od samého začátku. Zvolte si region, ve kterém začnete svou cestu, a prokažte se na vybraných tratích v americké, evropské nebo asijské lize.

PŘEVZÍMEJTE KONTROLU NAD SVOU KARIÉRNÍ CESTOU

Vaše volby a výsledky ovlivní vaši kariéru a umožní vám přístup ke speciálním událostem, závodům a výzvám, které vám poskytnou jedinečný herní zážitek! Dostaňte se do finálových lig a prožijte vzrušení z finálových etap se závody inspirovanými nejslavnějšími šampionáty.

NOVÝ SYSTÉM AFFINITY

Ukažte svůj talent a zviditelněte se! Výrobce vás možná vyzve ke spolupráci jako oficiálního testera! A díky novému systému Affinity můžete odemknout exkluzivní obsah

DENNÍ/NOCNÍ CYKLUS A DYNAMICKÉ POČASÍ. HRA SE MĚNÍ!

Vůbec poprvé jsme představili kompletní a dynamický systém osvětlení a povětrnostních podmínek. Stejně jako ve skutečném životě může závod začít za krásného slunečného rána a skončit uprostřed bláznivé bouřlivé noci.

PŘIZPŮSOBTE SVŮJ JÍZDNÍ STYL

Nenechte se zastavit náhlým lijákem, rychle přizpůsobte svůj jízdní styl měnícímu se počasí a zvládněte i ty nejtěžší podmínky. Buďte připraveni zářit, i když slunce nesvítí.

REŽIM VYTRVALOSTI. ZÁBAVA NIKDY NEKONČÍ!

Vytrvalostní režim přináší novou kategorii motorek a originální herní režim, ve kterém bude strategie zásadní součástí vašich závodů.

ŘÍZENÍ ZÁVODU

Poprvé můžete řídit každý aspekt závodu. Důležitý je skvělý styl jízdy, ale také spotřeba pneumatik a paliva. Mějte jejich hladinu pod kontrolou v průběhu celého závodu v reálném čase, abyste si udrželi vždy špičkový výkon.

PŘIJÍMEJTE SVÁ ROZHODNUTÍ

Během animovaných a interaktivních zastávek v boxech přijímejte klíčová rozhodnutí: vyměníte pneumatiky? Nebo jen doplníte palivo? Rychlá zastávka vám může ušetřit čas, ale budete mít dostatek paliva, abyste dojeli do cíle? Vše se počítá a ovlivní fyziku motorky i zbytek vašeho závodu. Ve světě vytrvalostních závodů je každé chytré rozhodnutí velmi důležité.

NOVÝ SYSTÉM NEURÁLNÍ UI. BEZKONKURENČNÍ INOVACE.

Ve hře RIDE 4 je všechno skutečné, kola, tratě, počasí... a také výzva! A.N.N.A., náš revoluční agent s umělou neuronovou sítí založený na strojovém učení, debutuje v sérii, aby vám přinesl novou generaci soupeřů, chytřejší a divočejší než kdy předtím. Raději využijte veškerý svůj talent, protože pokud tak neučiníte, nechají vás za sebou! Čeká na vás zcela nová úroveň zábavy. Výzva začíná.

DEDIKOVANÉ SERVERY. DOKONALÝ ZÁŽITEK PRO VÍCE HRÁČŮ!

Užijte si ten nejlepší zážitek z multiplayeru, jaký jste kdy zažili. Vyzvěte přátele a jezdce z celého světa v plynulých závodech bez zpoždění díky výkonu našich dedikovaných serverů. Bezkonkurenční stabilita a výkon, díky kterým budete mít pocit, že máte hru zcela pod kontrolou. Cítíte se na vrcholu? Není zač.

PŘÍSNÁ ÚPRAVA. OBLÉKNĚTE SE PRO ÚSPĚCH.

Váš styl jízdy je jedinečný... ukažte ho! Popusťte uzdu své kreativitě díky zbrusu novým nástrojům přizpůsobení a vytvořte si osobitou motorku a jezdecké oblečení.

MECHANIKA

objevte nové výkonné možnosti přizpůsobení mechaniky, které ovlivní fyziku vaší motorky a váš výkon. Vyzkoušejte různé konfigurace a najděte dokonalé nastavení pro vítězství v závodě. Připravte se na jízdu!

ESTETIKA

Ale to není všechno! Letos si budete moci vytvořit svůj jedinečný outfit díky zbrusu novým úpravám helmy a kombinézy. Použijte tvary, písmena, číslice a nové speciální nástroje, abyste popustili uzdu své kreativitě, nebo si vyberte dokonalý styl pro vás a vaše kolo výběrem z našeho širokého katalogu, kompletně aktualizovaného a rozšířeného o 17 nových značek, věrně replikovaných do nejmenších detailů.