banner

RIDE 3 pokračuje v tradici série, ale byl přepracován zejména z hlediska realističnosti, přizpůsobení a pro rozmanitost obsahu obsahuje směs prvků, které dělají z tohoto třetího vydání RIDE ultimátní motocyklovou encyklopedii, realistický a adrenalinový titul určený pro ty, kteří jsou závislí na závodění.

RIDE 3 má zcela nové srdce, Unreal Engine 4, a kompletně přepracovaný zážitek, při zachování identity série přináší tento titul spoustu nových funkcí a prvků, díky nimž hráč pocítí adrenalin jako skutečný jezdec. Seznam tratí byl rozšířen tak, aby uspokojil vkus a potřeby každého, k dispozici budou tratě GP a Supermoto pro ty, kteří se chtějí cítit jako profesionální jezdci, venkovské a městské okruhy pro jízdu na nejznámějších místech po celém světě, silniční závody pro závodění na silničních okruzích a závody Drag Races pro milovníky akceleračních závodů, které se odehrávají na rovinkách.

Zapojení hráčů se v této kapitole série posune na další úroveň, a to zejména díky inovativním možnostem přizpůsobení, které zahrnují inovativní Livery Editor, aby se přizpůsobení rozšířilo na zcela novou úroveň, kde hráči dostanou jedinečné limity při přizpůsobování svých motorek, svou kreativitu.

COLLECT

S více než 230 motorkami rozdělenými do 7 kategorií

CUSTOMIZE

RIDE 3 jde nad rámec více než 500 mechanických úprav, které si můžete na své motorce upravit. S novým editorem livrejí mohou nyní hráči popustit uzdu své fantazii a vytvořit si livrej svých snů. Milovníci závodů mají k dispozici mnoho oficiálních výrobních a dodatečně prodávaných samolepek, aby si mohli vytvořit vlastní závodní livrej, zatímco kreativní talenty mohou vytvářet skutečná umělecká díla na 2 kolech, přičemž systém vrstev umožňuje nakreslit na motorku jakýkoli obrázek, jediným omezením je jejich kreativita! Všechny livreje lze sdílet online, nechat s nimi závodit přátele a komunitu a získat extra XP body a herní kredity.

ZÁVOD

Díky enginu Unreal Engine 4 nyní hra nabízí několik vylepšení jak v grafice, tak v herním zážitku. Pomocí letecké fotogrammetrie a skenování dronem shromáždil vývojový tým veškerá data potřebná k věrnému ztvárnění prostředí a detailů tratí, aby byl zážitek ze hry mimořádně pohlcující. Poprvé v historii série se můžete prohánět v nočních závodech a užívat si úžasnou atmosféru vytvořenou novým systémem osvětlení. Vylepšení nového enginu se neomezují jen na grafiku; RIDE 3 má nový fyzikální a kolizní systém, který zajišťuje, že chování motorky je vždy realistické, zatímco obnovená umělá inteligence umožňuje plnit dechberoucí výzvy.

Režim kariéry byl zcela obnoven a nyní umožňuje hráči volný postup, aby si mohl vybrat kategorii motocyklů, která vyhovuje jeho stylu. Nový systém založený na časopisech umožní sbírat a číst více než 60 časopisů. Každý z nich přinese vlastní jedinečný herní zážitek a umožní přístup k mnoha detailům a anekdotám o světě motorek.